Spełnij marzenie dzieci z Domu Dziecka

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 50 osób
4 930 zł (8,21%)

Falbogi, mazowieckie

Rozpoczęcie: 28 Maja 2014
Zakończenie: 30 Września 2014


 

Pomoc dzieciom jest pięknym celem, ale w tej akcji chodzi o coś znaczniej więcej – o wiarę w spełnienie marzeń. Zbieramy fundusze na stworzenie dzieciom z Domu Dziecka w Falbogach własnej, profesjonalnej sali fitness z nowoczesnym sprzętem, gdzie będą mogły rozwijać swoje sportowe pasje już od najmłodszych lat! Jeśli się nam to uda, udowodnimy tym młodym ludziom, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.
 
Pokażmy dzieciom, że ich uśmiech i poczucie własnej wartości są dla nas ważne! Ofiarujmy im szansę, by cieszyły się sportem każdego dnia i jak najchętniej wracały wspomnieniami do czasu swojego dzieciństwa. Sport to pozytywna energia w czystej postaci. Uczy też konsekwencji, wzmacnia charakter i świetnie przygotowuje do codziennych wyzwań.
  

Pomóż nam i włącz się do naszej akcji! Razem z Ambasadorkami Herbalife Triathlon Gdynia 2014 Małgorzatą Foremniak, Karoliną Gorczycą, Katarzyną Glinką i Agnieszką Sikorą-Paw stwórzmy miejsce, gdzie sport i zabawa łączą się ze sobą!Aby wyremontować i wyposażyć salkę fitness potrzeba 60 000 złotych! Dołóż swoją małą, wielką cegiełkę już dziś.


 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 50 osób
4 930 zł (8,21%)