Terapia w wodzie dla Kuby

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 76 osób
2 004 zł (35,15%)
Zbiórka na cel
Wyjazd Kuby na turnus rehabilitacyjny z aquaterapią

Jakub Życzkowski

Słupsk, pomorskie

epilepsja, opóźniony rozwój psychoruchowy, opóźnienie mowy, niezgrabność ruchowa, wiotkość mięśni, nadpobudliwość psychoruchowa

Rozpoczęcie: 18 Grudnia 2015
Zakończenie: 10 Marca 2016

Dziękuję serdecznie za pomoc w uzbieraniu środków na turnus mojego synka Kubusia, za każdą złotówkę, SMS-a i udostępnienie.

Mama Kuby

Kiedy tylko otrzymamy zdjęcia chłopca z turnusu, niezwłocznie je zamieścimy!

---

[27.02.2017]

Kubuś ma już 10 lat. Jest chłopcem z opóźnieniem psychoruchowym, bywa bardzo nerwowy i głośny. Najwiekszym zmartwieniem jest niepełnosprawnoś intelektualna w stopniu umiarkowanym. Najprawdopodobniej wszystko to spowodowane jest przez epilepsje, która towarzyszyła mu od najmlodszych lat. W tej chwili epilepsja ustala, ale Kuba niestety nadal ma kłopoty z harmonijnym rozwojem. Mój Syn potrzebuje ciągłej opieki specjalistów i wielu rehabilitacji, by miał szansę na samodzielność w przyszłości. To co pomaga mu najbardziej i przynosi wielkie efekty zarowno w rozwoju umyslowym jak i emocjonalnym, oraz wycisza go i uspokaja, to wszelkie zajecia w wodzie. Dzieki Wam udalo nam się w zeszłym roku zebrać pieniążki na tydzień aquaterapii w naszych pięknych górach pod opieką specjalistów z fundacji Dobra Wioska. Przez kilka dni mial codziennie zajecia na basenie, cwiczenia ogólnorozwojowe oraz hipoterapie w otoczeniu wspanialych gorskich widoków. Dzięki temu nastąpił kolejny skok do przodu w jego rozwoju. Kuba niedawno nauczył się czytać, choć ze zrozumieniem tekstu nadal są problemy, to jednak to wielki krok naprzód. W tej chwili stara się pisac swoje pierwsze samodzielne koslawe literki. Odpowiednia stymulacja podczas wyjazdu bardzo mu pomogła. Dziekujemy!!!
 
Mama Kuby
 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 76 osób
2 004 zł (35,15%)