Terapia w wodzie dla Kuby

Zbiórka na cel: Wyjazd Kuby na turnus rehabilitacyjny z aquaterapią
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 76 osób
2 004 zł (35,16%)

Jakub Życzkowski

epilepsja, opóźniony rozwój psychoruchowy, opóźnienie mowy, niezgrabność ruchowa, wiotkość mięśni, nadpobudliwość psychoruchowa

Słupsk, pomorskie

Rozpoczęcie: 18 Stycznia 2016
Zakończenie: 10 Marca 2016

Rezultat zbiórki

Dziękuję serdecznie za pomoc w uzbieraniu środków na turnus mojego synka Kubusia, za każdą złotówkę, SMS-a i udostępnienie.

Mama Kuby

Kiedy tylko otrzymamy zdjęcia chłopca z turnusu, niezwłocznie je zamieścimy!

---

[27.02.2017]

Kubuś ma już 10 lat. Jest chłopcem z opóźnieniem psychoruchowym, bywa bardzo nerwowy i głośny. Najwiekszym zmartwieniem jest niepełnosprawnoś intelektualna w stopniu umiarkowanym. Najprawdopodobniej wszystko to spowodowane jest przez epilepsje, która towarzyszyła mu od najmlodszych lat. W tej chwili epilepsja ustala, ale Kuba niestety nadal ma kłopoty z harmonijnym rozwojem. Mój Syn potrzebuje ciągłej opieki specjalistów i wielu rehabilitacji, by miał szansę na samodzielność w przyszłości. To co pomaga mu najbardziej i przynosi wielkie efekty zarowno w rozwoju umyslowym jak i emocjonalnym, oraz wycisza go i uspokaja, to wszelkie zajecia w wodzie. Dzieki Wam udalo nam się w zeszłym roku zebrać pieniążki na tydzień aquaterapii w naszych pięknych górach pod opieką specjalistów z fundacji Dobra Wioska. Przez kilka dni mial codziennie zajecia na basenie, cwiczenia ogólnorozwojowe oraz hipoterapie w otoczeniu wspanialych gorskich widoków. Dzięki temu nastąpił kolejny skok do przodu w jego rozwoju. Kuba niedawno nauczył się czytać, choć ze zrozumieniem tekstu nadal są problemy, to jednak to wielki krok naprzód. W tej chwili stara się pisac swoje pierwsze samodzielne koslawe literki. Odpowiednia stymulacja podczas wyjazdu bardzo mu pomogła. Dziekujemy!!!
 
Mama Kuby
 

Pomogli

Ładuję...

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 76 osób
2 004 zł (35,16%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość