Idzie wiosna, czas na spacer

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 90 osób
3 365 zł (22,43%)

Sara Bryl

Żagań, lubuskie

Rozpoczęcie: 11 Marca 2014
Zakończenie: 18 Sierpnia 2014

 „Są dwa szczęścia :

                                        jedno malutkie-być szczęśliwym

                                        drugie wielkie-uszczęśliwiać innych”

                    Dziękujemy za to drugie, a życzymy SIEPOMAGACZOM obu :)

Sarunia ma już swój wymarzony wózek!

Tym wózkiem jest Spacerowy Wózek Inwalidzki dla Dzieci z Porażeniem Mózgowym- STINGREY -82. Zbiórka na siepomaga, dofinansowanie NFZ oraz  wsparcie fundacji  - to wszystko pozwoliło zrealizować cel. Stingray jest znakomitym stylowym wózkiem dla chorych dzieci. Sara, od kiedy ma ten wózek,  zawsze wygodnie, prawidłowo i bezpiecznie siedzi. Uwielbia spacery, bo w końcu prawidłowa amortyzacja wózka nie powoduje wstrząsów, które powodowały ogromny ból całego ciała.

Jakie to ważne, aby chorzy mieli odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny! Wózek służy nam nie tylko na spacerach. Sara   siedzi w nim także w domu oraz  podczas zajęć indywidualnego nauczania. Gdyby nie Państwa wpłaty, ogromne serca, pomoc, ciepłe słowa, wsparcie i wiara w to, że się uda zebrać potrzebne środki na wózek… dziś nie gościłby na twarzy Saruni tak szeroki uśmiech podczas każdego spaceru.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym SiePomagaczom. Gdyby nie Wasza pomoc, moja córka nie miałaby szans na  tak wygodne życie bez bólu. Dziękuję Wam wszystkim z całego serca. Pomagajmy, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą o czym sama miałam przyjemność się przekonać właśnie dzięki Państwu!

Mama Dorota

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 90 osób
3 365 zł (22,43%)