Sara wycierpiała już tak wiele. Pomóż przywrócić uśmiech na jej twarzy!

Sara Derbis
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Sara Derbis, 5 lat
Wieliszew, mazowieckie
Rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, pęcherz neurogenny
Rozpoczęcie: 19 Listopada 2019
Zakończenie: 18 Lutego 2020

Rezultat zbiórki

Kochani Darczyńcy!

Sara Derbis

Bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Dzięki Wam Sara pojechała na pierwszy turnus rehabilitacyjny w Michałkowie. Wykorzystywała do cna każdą minutę zajęć i mam nadzieję, że to zaowocuje w przyszłości postępami Sary w chodzeniu.

Wioleta, mama Sary

Opis zbiórki

Dwie kreski na teście ciążowym przyniosły naszej rodzinie ogromną radość. Dwa bijące serca na pierwszym USG to była po prostu eksplozja szczęścia! Dzieci córeczka i synek, rosły zdrowo, przybierały na wadze. Wszystko było w porządku aż do 32 tygodnia. Niestety lekarz na kolejnym badaniu USG dopatrzył się czegoś niepokojącego u córeczki. 

Sara urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem i niedowładem nóżek. Córeczka ma też pęcherz neurogenny i musi być cewnikowana co trzy godziny. W pierwszej dobie życia, zamiast tulić córeczkę w ramionach, czekaliśmy pod salą operacyjną i modliliśmy się, by operacja przepukliny się udała. 

Kiedy dowiadujesz się, że będziesz miał chore dziecko, pojawia się tylko jedna myśl. Trzeba zrobić wszystko by mu pomóc. Z chwilą narodzin Sary rozpoczęliśmy walkę o jej lepsze jutro. Rehabilitacja to jedyna droga, by Sara mogła bawić się z bratem, nauczyć się jeździć na rowerze i robić wszystkie te rzeczy, które sprawiają dzieciom w jej wieku radość.

Z całego serca prosimy o pomoc dla naszej córeczki. Pieniądze nie mogą stanąć na przeszkodzie jej zdrowiu. 

Rodzice

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki