Cień-nowotwór

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 229 osób
10 000 zł (100%)

Sebastian Sobczak

Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Rozpoczęcie: 17 Marca 2014
Zakończenie: 20 Sierpnia 2014

Składając serdeczne podziękowania, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc naszemu Synkowi, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Dzięki pomocy finansowej możliwa jest dalsza rehabilitacja i leczenie, co daje szansę na powrót do zdrowia Sebastianka.  Jego stan zdrowia jest stabilny i małymi kroczkami robi postępy, co daje nadzieję i pozwala wierzyć w sens wszystkich działań oraz rehabilitacji. Wasza pomoc pozwoli przybliżyć się do dawnego życia, jesteśmy wdzięczni za takie wsparcie, bo dzięki temu mamy szansę walczyć o powrót do pełnej sprawności Synka. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności ludzkiej.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”  Jan Paweł II 

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, tym którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas. Tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową. Nawet nie wiecie, jak bardzo pomaga pokonywać codzienne troski i kłopoty myśl, że KTOŚ o nas myśli, pamięta i nas wspiera. W życiu dzieci niepełnosprawnych, każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę w lepsza przyszłość. Mamy świadomość, że potrzebujących właśnie takiej pomocy jest bardzo wielu, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni. Dzięki Waszemu wsparciu Sebastian może odbywać intensywną rehabilitację dającą nadzieję na rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości.

To dzięki Waszemu wsparciu, mogliśmy bez żadnych obaw żyć. Turnusy rehabilitacyjne, zakup leków w tym wszystkim Wasz ogromny udział i wkład. Życie naszego dziecka stało się lepsze. Zorganizowanie rehabilitacji nie byłoby możliwe bez Waszej pomocy. "Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ... wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić…"

Wdzięczni Rodzice Sebastianka –

- Joanna i Arnold Sobczak

Ładuję...

509,20 zł

Opolgraf S.A.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 229 osób
10 000 zł (100%)