Fortuna kołem się toczy

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 43 osoby
1 078 zł (7,71%)
Zbiórka na cel
Wózek inwalidzki

Sebastian Stachula

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Rozpoczęcie: 21 Października 2013
Zakończenie: 17 Grudnia 2013

— Sebastian był uśmiechnięty i podekscytowany, gdy zobaczył nowy wózek. Czuł się trochę nieswojo, kiedy usiadł w nim pierwszy raz, ale teraz jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie — cieszyła się mama Sebastiana.

Sebastian i jego rodzice musieli się uzbroić w cierpliwość, czekając na zamówiony wózek. W końcu dojechał. - Przemiły pan pokazał nam instrukcję, wyjaśnił, do czego służą poszczególne przyciski — opowiadała pani Joanna. — Teraz pozycję siedzącą w wózku pomaga utrzymać Sebastianowi specjalna kamizelka, a spodenki zabezpieczają miednicę. Kiedy się zmęczy, możemy przestawić oparcie do pozycji półleżącej. Możemy też regulować ułożenie stóp — wylicza zalety wózka.Kimba doskonale sprawdza się również na świeżym powietrzu. Wygląda prawie, jak zwykła spacerówka. — Na cieplejsze dni jest moskitiera, a jesienią i zimą możemy zasłonić daszkiem Sebastiana. On często ma otwartą buzię, więc szybko łapie infekcje. Takie zabezpieczenie jest dla nas idealne — cieszy się pani Joanna.


Specjalne pasy zmniejszają napięcie mięśni, więc chłopiec nie czuje już bólu. Jest jeszcze elegancki śpiwór z polarową podpinką oraz specjalny stelaż do samochodu. Wystarczy wyjąć siedzisko z wózka, włożyć je do zamontowanego w aucie stelażu i mamy… wygodny i bezpieczny fotelik.

Rodzice Sebastiana nie mogli uwierzyć, że tyle dobra ich spotkało. - Sami byśmy sobie nie poradzili. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do spełnienia marzeń naszego synka — mówi pani Joanna.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 43 osoby
1 078 zł (7,71%)