Sen o spadaniu

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 92 osoby
4 135 zł (105,08%)

W imieniu swoim oraz swojej mamy chciałabym ogromnie podziękować za wszelkie wpłaty, których dokonali Państwo, aby pomóc mi przywrócić uśmiech na twarzy. Dziękuję również za słowa wsparcia, które dodawały mi wiele otuchy. Byliście Państwo dla mnie "deską ratunku", ale nie tylko finansową.  Wasza wiara we mnie, którą można było odczytać w słowach bardzo pomagała. 

Przeszłam przez wiele zabiegów, które dawały mi odczuć, że moje zdrowie też na tym ucierpiało. Częste choroby, zasłabnięcia, złe samopoczucie, brak motywacji do pracy- to byly ich najczęstsze skutki. Nie pozwalało mi się to skupić na nauce. Wizyty lekarskie, na które musiałam dojeżdżać z miejsca zamieszkania do Olsztyna, zdarzały się nawet kilka razy w tygodniu i sprawiały, że czułam się bardzo zmęczona i przytłoczona. Nieraz stawiałam sobie pytanie "dam radę?" Ale ludzie i rodzina, którzy mnie wspierali nigdy nie widzieli innego wyjścia. Dawali mi wiele nadziei. 

Dzisiaj mogę już spokojnie powiedzieć, że wszystko co najgorsze-minęło. Nie czekam już od terminu operacji do kolejnego terminu, mogę już o tym nie myśleć. Wizyty u lekarza są już tylko w formach kontrolnych. Od września będę mogła skupić się na nauce.

Czuję się świetnie! Może świadomość tego, że wszystko wraca do normy sprawia, że życie dla mnie to jedna, wielka i niezwykła tajemnica, którą trzeba się codziennie cieszyć. 

Moję "dziękuję" nie wyrazi tego, jak bardzo jestem wdzięczna. Nigdy nie sądziłam, że spotka mnie tyle wsparcia. Dziękuję.

Ładuję...

100 zł

Outer Ego

30 zł

Marek Golasik

25 zł

WowBox.pl

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 92 osoby
4 135 zł (105,08%)