SERCE w prezencie dla KACPERKA

Jesteśmy społecznością Przedszkola Integracyjnego „Osinkowo” w Głownie. Obiecaliśmy pewnemu Małemu Wojownikowi, że zrobimy wszystko, by dać Mu nadzieję i szansę na życie!

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Osinkowo"

Kacperek Skrzypczyński, bo o nim mowa, to cudowny chłopiec, przedszkolak „Osinkowa”, mieszkaniec Domaniewic, który od urodzenia stawia czoła  różnym przeciwnościom. Chciałby tak jak każde dziecko, jeździć na rowerze, planować wspólne wakacje z rodzicami, tworzyć przyjaźnie i wspomnienia. Niestety choroba pokrzyżowała mu plany. Wykryto u niego krytyczną wadę serca - artezja zastawki tętnicy płucnej z ubytkiem międzykomorowym i kolateralami systemowo-płucnymi. W Europie nikt nie chce podjąć się operacji. Jedynym ośrodkiem, który zgodził się leczyć chłopca jest  Stanford Children's Hospital w USA! Niestety – ratunek kosztuje fortunę!

Stąd nasza prośbą o otwartość Waszych serc i najmniejsze nawet, finansowe wsparcie. Ta tajemnicza nazwa, i choroba "wyceniła" życie Kacperka na ponad 4 mln. To suma nie do osiągnięcia dla jednej osoby. Ale jak ma Ci to powiedzieć Twoja mama? Jak mamy Ci to powiedzieć My - Twoi Osinkowi Przyjaciele? Dlatego my mówimy, że się nie poddamy! A teraz Wy wszyscy - Ty Droga Mamo, Tato, Babciu, Dziadku, nasz Przyjacielu zatrzymaj się na chwilę i pomyśl ile masz w życiu szczęścia, bo masz zdrowie! Podziękuj Bogu i losowi za swoje życie a na konto Kacperka wpłać nawet najdrobniejszy grosik. Wielkie sumy biorą się z małych wpłat. I o takie małe wpłaty Was prosimy! Bo to one pomnożone przez ilość osób przybliżają Kacperka i jego Rodziców do spełnienia największego marzenia - dalszego wspólnego życia…

Z góry dziękujemy za udostępnienie zbiórki i wszelką pomoc. To będzie nasz wspólny sukces! Bo to co dziś wydaje się być niemożliwe, dzięki Nam wszystkim może okazać się, że jest w zasięgu ręki.

Wsparli

300 zł

Anonimowy Pomagacz

Jesteśmy z Tobą, Kacperku!
931,15 zł

Spółdzielnia Socjalna "Piątkowska"

zbiórka do puszki Kacperka
10 zł

aneta

10 zł

Ludwiś

1 000 zł

Tastysoft Sp. z o.o.

Dużo zdrowia Kacperku
1 zł

Kamil Siller

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
131%
13 185,26 zł Wsparło 70 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj