Popsute serduszko Martynki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 137 osób
59 550 zł (100,08%)

Martyna Filipiak

Poznań, wielkopolskie

Wada serca Tetralogia Fallota

Rozpoczęcie: 28 Stycznia 2014
Zakończenie: 29 Października 2014

Martynka jest bardzo dzielną i wesołą dziewczynką, 26 stycznia obchodziłą 4 urodziny. Były one dla nas bardzo szczęśliwe ponieważ 2 miesiące temu dokładnie 10 listopada 2014 roku Martynka przeszła w Niemieckiej Klinice bardzo skomplikowaną operację serca.

Operację przeprowadził prof. E. Malec i docent K. Januszewska,  podczas której udało się naprawić  4 z 5 wad serca. Po tylu latach niepokoju i strachu o jej życie odczuliśmy ogromną ulgę i radość.  Piątej wady niestety nie udało się usunąć  na stałe. Jest to zwężająca sią na rozwidleniu tętnica, którą trzeba co jakiś czas poszerzać. Będzie to zawsze wykonywane podczas cewnikowania serca, najbliższy termin wyznaczony jest w maju 2015 roku.  

Koszt operacji w Niemczech 160 tys. zł. był dla nas ogromną kwotą, byliśmy przerażeni, że nie uda nam się jej uzbierać. Jednak z pomocą przyszła nam fundacja Siepomaga, która założyła zbiórkę dla Martynki. W ten sposób udało  się dotrzeć do tak wielu wspaniałych Pomagaczy, dzięki którym została zebrana brakująca kwota. Nadzieja i wiara w powodzenie zbiórki rosła z każdą wpłacaną złotówką.

Dlatego dziękujemy najpiękniej, jak tylko potrafimy, przyczyniliście się Państwo do tego, że życie Martynki nie jest już zagrożone. Nasza córka dostała drugą szansę na życie, świat teraz stoi przed nią otworem, może robić wszystko, na co ma tylko ochotę! A to właśnie dzięki Fundacji Siepomaga i Wam kochani Pomagacze.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie - Martynka wraz z całą rodziną.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 137 osób
59 550 zł (100,08%)