Miłosz - małe serduszko, wielkie cierpienie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 581 osób
156 590,80 zł (103,73%)
Zbiórka na cel
Operacja serca w Münster - I etap leczenia wady

Miłosz Żmitro, 3 latka

Gietrzwałd, warmińsko-mazurskie

Wrodzona wada serca: serce jednokomorowe z zespołem heterotaksji i dekstrokardią

Rozpoczęcie: 9 Maja 2017
Zakończenie: 18 Czerwca 2017

20.07.2017r

Już po wszystkim! Miłoszek jest już po operacji w klinice w Munster, wczoraj wraz z rodzicami wrócił do domu. Zarówno cewnikowanie, jak i zabieg rekonstrukcji jednokomorowego serduszka poszły zgodnie z planem, a Miłosz bardzo szybko doszedł do siebie. Teraz jego życiu nic już nie zagraża, a cała rodzina może odetchnąc z ulgą.

Takie informacje są dowodem na to, że pomaganie ma sens! Dziękujemy - bez Was by się nie udało!

...


Dziękujemy! Dzięki Wam Miłoszek pojedzie na operację, która uratuje jego serduszko, tym samym ocalając życie. Już 10 lipca chłopczyk trafi na stół operacyjny w niemieckiej klinice, w której dzieją się prawdziwe cuda. Teraz już wszystko w rękach prof. Malca i jego zespołu. Trzymamy kciuki i wierzymy, że się uda!

Mamy dla Was specjalne podziękowania od rodziców Miłoszka:

Drodzy Pomagacze!
Dziękujemy z całego serca za trud włożony w to, by uzbierać tak dużą sumę dla naszego synka. Dzięki Wam Miłosz dostał szansę by żyć, rozwijać się i spełniać marzenia. Wiemy, że dobro wraca, więc i my tym dobrem na pewno się podzielimy. Obecnie planujemy podróż po nowe, lepsze życie dla Miłosza i naszej rodziny. To wszystko dzięki Waszej hojności i dobremu sercu. Będziemy informować Was na bieżąco, jaki jest stan po operacji Miłoszka. Życzcie nam dużo szczęścia i trzymajcie za nas kciuki!

Rodzice

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 581 osób
156 590,80 zł (103,73%)