Całe serce zamiast połowy

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 712 osób
97 263,90 zł (100,16%)
Zbiórka na cel
Operacja serca w Munster

Chmielecki Szymon

Milanówek, mazowieckie

Wada serca - hipoplazja aorty, zarośnięcie zastawki aortanej, ubytek międzykomorowy

Rozpoczęcie: 30 Stycznia 2015
Zakończenie: 10 Marca 2015

Po zebraniu pieniędzy na operację Szymek wyruszył do Munster. Po badaniach zgodnie z decyzją lekarzy nastąpiła zmiana terminu operacji na 19 marca 2015 r. Po analizie wyników echa i cewnikowania okazało się, że będzie to operacja bardzo złożona i trudna, stąd decyzja o jej przyspieszeniu.

Tak jak powiedzieli lekarze, operacja była bardzo trudna i skomplikowana. Lekarze wykonali to, co mieli zaplanowane. Mały jest teraz na pooperacyjnej pod respiratorem, klatka piersiowa kolejnego dnia została zamknięta.

Po 3 tygodniach od operacji Szymek wrócił do domu :) Dziękujemy Wszystkim, którzy nam pomagali - czynem, dobrym słowem, modlitwą. Głęboko wierzymy, że każdy pomógł tak, jak dyktowało mu sumienie, a w tym wszystkim był Boży palec. To co nas spotkało, było tak naprawdę czymś co dotknęło nas wszystkich - z jednego dziecięcego nieszczęścia i choroby narodziła się ogromna ilość dobroci, miłości i pomocy. Jestem przekonany, że każda forma pomocy jaką nam okazaliście, została Wam tam na "górze" zapisana w odpowiedniej rubryce:)))) Jestem wzruszony, że nasz mały chłopiec zdobył w tak krótkim czasie tylu przyjaciół i zaskarbił sobie tyle miłości i życzliwości. Ale nie byłoby tego, gdybyście nie mieli tej miłości i życzliwości w sercach - i za to serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam. Marcin - Tata Szymonka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 712 osób
97 263,90 zł (100,16%)