Serduszko Przedszkolaka

katka
organizator skarbonki

Witajcie :-)

Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym stuknie mi na liczniku kolejny roczek ;-) Już minęły czasy, kiedy zbliżające się urodziny wywoływały mój entuzjazm ;-) ale też nie ma co narzekać, najważniejsze, że zdrówko dopisuje i serducho mocno bije... ;-)
No ale niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia. Filip od urodzenia ma poważny problem z serduszkiem i tylko droga operacja za granicą może mu pomóc.
I właśnie z okazji urodzin, organizuję zbiórkę pieniężną, aby wspólnie z Wami pomóc uratować jego chore serduszko.
Dlaczego Filip? Jak zobaczyłam jego zdjęcie to moje serce mocniej zabiło. Ma w sobie tyle radości i entuzjazmu.
Codziennie przebywam z przedszkolakami i wierzcie mi, zabawa i nauka z nimi to wielka frajda i potężna dawka pozytywnej energii :-)
Wielu z Was ma właśnie takie fantastyczne, zdrowe dzieciaki, które są Waszym największym Szczęściem. Pomóżmy rodzicom Filipa cieszyć się ich Szczęściem jak najdłużej.

W Księdze Przysłów czytamy: „Z Całą pilnością strzeż swego serca, bo życie tam ma swoje źródło” (Prz 4,23) Otwórzmy więc nasze serca (i portfele:-) i pomóżmy uleczyć chore serduszko Filipa. Za każdą, nawet symboliczną złotówkę wpłaconą na jego konto będę Wam bardzo wdzięczna. To będzie dla mnie najlepszy prezent i najlepsze życzenia urodzinowe :-)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Wasze dobre serca :-)

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Jan Niezbędny

20 zł

Piotr Olszowski

5 zł

Katarzyna Kurnat

40 zł

katka

No to zaczynamy :-)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
katka
Filip Łopata
Serce Filipka
16%
80 zł Wsparło 5 osób CEL: 500 ZŁ