Dziurawe serduszko Kasi

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 295 osób
80 651 zł (100,06%)

Kasia Pawłowicz

Orzechowo, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 24 Września 2014
Zakończenie: 7 Stycznia 2015

5 marca 2015 roku Profesor Malec naprawił serce Kasi. Operacja przebiegła zgodnie z planem. Kasia na własnym oddechu trafiła na OIOM, gdzie spędziła tylko 4 doby. Już 9 marca znalazła się na oddziale kardiologii, gdzie pod świetną opieką lekarzy i pielęgniarek szybko wracała do sił po tak poważnej operacji. Dzień po dniu ubywało kabelków. 16 marca Kasia dostała przepustkę i mogła wyruszyć na pierwszą godzinną wyprawę poza klinikę. 18 marca, czyli 13 dni po operacji otrzymaliśmy wypis z kliniki i mogliśmy wracać do domu. 

Jesteśmy już po pierwszej kontroli kardiologicznej. Serduszko Kasi pracuje prawidłowo. Nie ma już w jej organizmie płynów, które gromadziły się po operacji. Saturacja, czyli wysycenie krwi tlenem, która przed operacją spadała nawet do 70 %, obecnie jest na poziomie 96-98 %, czyli saturacji zdrowego dziecka. Kasia już się nie męczy podczas jedzenia. Jest dzieckiem bardzo pogodnym i ruchliwym.     

Ciężkie chwile jak koszmar senny powoli odchodzą w niepamięć. Wszystko to dzięki Wam, Kochani Pomagacze! To dzięki Wam Kasia mogła wyjechać
do kliniki w Munster i trafiła w ręce Profesora „Serce” i jego zespołu.      
 

Nadszedł czas radości i spokoju.

Kasia Pawłowicz

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 295 osób
80 651 zł (100,06%)