"Nie sypiam prawie wcale. Czuwam i sprawdzam, czy Emi oddycha, czy je...

Przemysław Kużdżał
organizator skarbonki

Przez przypadek trafiłem na strone siepomaga.pl i odrazu postanowiłem się tu zarejstrować, przegladając strone zobaczyłem na zdjęciu słodki usmiech Emilki - po czym przeczytałem opis -

"Życie małej Emilki może zgasnąć każdego dnia, w każdej chwili. Okazało się, że jej serduszko nie pracuje tak, jak powinno. Emilka urodziła się z wadą serca. Przeszła już trzy operacje. Wszystkie udane. Ta trzecia miała być ostatnią, ale serduszko Emi spłatało figla. Okazało się, że arteria, która odprowadza z serca krew, nie rośnie razem z dziewczynką. Zbyt małą, zbyt ciasną żylną drogą krew nie może płynąć w takim tempie, aby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na tlen.
- Od pewnego czasu zauważyliśmy, że Emilka szybko się męczy. Bardzo lubiła śpiewać i tańczyć. Dziś może oglądać taniec tylko w telewizji. Nie da rady samodzielnie nawet wejść po schodach. Trzeba ją wnieść. Tak bardzo słabe jest serce z niewykształconym prawidłowo odpływem krwi – tłumaczy tata Emilki.
- Nie sypiam prawie wcale. Czuwam i sprawdzam, czy Emi oddycha, czy jej serce jeszcze bije – głos pana Artura łamie się.
Rodzice - Iwona i Artur modlą się o cud -  operacja jest bardzo droga. Robili co mogli, aby zebrać środki. Cały czas brakuje im jednak 30 000 złotych i wydaje się to być nie do przeskoczenia. Pozostał miesiąc czasu. Operacja to jedyna nadzieja dla małej Emi. Rodzice sami nie udźwigną takiego wydatku. Tylko dzięki Wam możemy zdążyć z pomocą w zebraniu pieniędzy na ratowanie życia Emilki.
"

... niewiem czy tak jak mi Wam też łzy popłyneł po twarzy i płyną nadal - ale wiem że bardzo chce pomóc jak tylko będe mógł !! Wiem że teraz każdego dnia będę sprawdzał jakiej kwoty jeszcze brakuje by Emilka jej rodzice mogli spać spokojnie bo i mnie jest strasznie przykro ze ta kwota może decydować o tym czy Emilce dalej bedzie mogło bić serduszko i mogła obdarowywać najbliższych swoim uśmiechem bo uśmiech dziecka to najwspanialsza rzecz którą dziecko może obdarować kochajacych rodziców. Jeśli możemy pomóc nawet w najmniejszym stopniu napewno nam sie uda! musi! nie pozwólmy żeby brak tych pieniążków przesądził o losie tej cudownej dziewczynki ! To nie może sie nie udać ! Prosze Was bardzo ile kto może i jak może ! kazda złotówka sie liczy nie wstydzmy sie wpłacic nawet złotówki !!! ta złotówka dla kazdego to nic a 30 tys takich złotówek może dać jej życie !!! odmówcie siobie chodź jednej przyjemności takiej jak fajki czy piwo niewiem...wlejcie litr paliwa mniej ! nie dajcie złotówki na tace w kościele darmozjadom ! nie płaccie w mieście za parkowanie zaparkujcie gdzieś indziej nawet na trawie ona odrzyje i bedzie rosła dalej - a serduszko Emilki samo się nie naprawi musimy mu pomóc !!! Wierze że napewno wiekszą przyjemność sprawi Wam satysfakcja ze nawet tak niewielkim kosztem dla Was pomogliście i udało nam sie zebrać te pieniążki i że warto było odmówić sobie jednej zachcianki jakich mamy dziennie pewnie po 100 !!! z góry bardzo Wam dziekuje!!!

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Przemysław Kużdżał
Emilia Klimczak
Miesiąc Emilki
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 5 000 ZŁ