Charytatywny maraton taneczny z Laboratorium Tańca 21.03

Monika Bajorska
organizator skarbonki

Kochasz taniec? My też!

Sprawmy, by i Franek mógł kiedyś poczuć tę radość, jaką daje taniec!

Dlatego zapraszamy Was na Charytatywny maraton taneczny z Laboratorium Tańca, który odbędzie się 21.03 w Hali MOSiR w Knurowie, ul. Górnicza 2. Wystąpią wspaniali instruktorzy zumby i salsation, a głównymi gośćmi będą Przemek Waszczyszyn (Salsation Elite Trener) oraz Manuel Garcia z Meksyku (Latino energy instructor).  

Dokonując wpłaty za cegiełkę umożliwiającą wejście na maraton koniecznie wpisz swoje imię i nazwisko. Cegiełki w przedsprzedaży możesz nabyć w kwocie 40 zł do 19.03. Później oczywiście, również możesz dołączyć do maratonu, dzięki cegiełce w kwocie 50 zł, która będzie do nabycia na miejscu w dniu maratonu.

Franek walczy ze straszną chorobą, jaką jest SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni). Ta choroba odbiera mu życie - kawałek po kawałku. Bez leczenia w końcu odbierze je całkowicie... Jedynym sposobem, by ocalić jego życie, jest terapia genowa w USA, której koszt to ponad 9 mln zł.

Kwota jest ogromna, a czas nieubłaganie ucieka, dlatego nie traćmy czasu!

Już dzisiaj zapraszajcie na maraton wszystkich swoich znajomych i rodzinę.

Zapewniamy świetną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii! Wierzymy, że z Wami to będzie cudowny event, który przybliży Franka do celu!

Jeśli już teraz wiesz, że z różnych względów nie możesz być z nami 21.03, to zostaw swój ślad w tej skarbonce dokonując dowolnej wpłaty, dzięki której szybciej będziemy mogli wysłać Franka na leczenie do USA

Monika Bajorska

.

Wsparli

20 zł

Rodzina Salsation

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Paweł Paraniak

50 zł

Marta Langowska

40 zł

Magdalena Paprocka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
28%
2 266,03 zł Wsparły 52 osoby CEL: 8 000 ZŁ