Razem możemy postawić Siewę na nogi. Pomożesz?

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 72 osoby
3 403,66 zł (21,04%)
Zbiórka na cel
Turnus rehabilitacyjny - szansą na powrót do zdrowia

Siewa Puliak, 4 latka

Moskwa, mazowieckie

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Rozpoczęcie: 5 Sierpnia 2019
Zakończenie: 5 Listopada 2019

Kiedy patrzę w oczy mojego synka, dziękuję losowi, że nadal jest ze mną. Dziękuję, że żyje, choć nie było to takie oczywiste… Siewa urodził się w 7 miesiącu ciąży, w bardzo ciężkim stanie. Zamiast tulić w ramionach mojego synka,  mogłam jedynie patrzeć przez ścianki inkubatora, jak do jego maleńkiego ciała doczepione są niezliczone ilości rurek… Bóg tylko wie, jak bardzo czekałam na jego pierwszy samodzielny oddech, jak marzyłam o tym, by już nie musiała  oddychać za niego maszyna…

Siewa Puliak

Przez te wszystkie lata poznaliśmy cały zastęp lekarzy i specjalistów, którzy pomagali mojemu synkowi. Dopóki nie podrósł, nie można było ocenić, jak bardzo ucierpiał podczas porodu. Inne dzieci zaczynały się przewracać na drugi bok, mój synek jeszcze nie. Koledzy z podwórka chodzili już na własnych nogach, synkowi do dzisiaj się to nie udało...

Siewa, to mały wojownik. Wtedy, te cztery lata temu nie poddał się i do dziś, dzień po dniu udowadnia, jak bardzo chce żyć. Choć Mózgowe Porażenie Dziecięce odbiera mu szczęśliwe dzieciństwo, mój synek walczy i się nie poddaje! Każdego dnia dzielnie ćwiczy, choć kosztuje go to wiele wysiłku. Najważniejsze, że rehabilitacja przynosi efekty. Synek nauczył się przewracać z boku na bok, pełzać i siedzieć z podtrzymaniem. Całkiem dobrze idzie mu nauka mówienia.

Siewa Puliak

Mózgowe Porażenie Dziecięce nie jest dla Siewy wyrokiem, tylko przeszkodą, którą trzeba pokonać. Wierzę, że synek dogoni swoich rówieśników. Wiem też, że długa droga przed nami… Walka o zdrowie mojego dziecka będzie trwała jeszcze wiele lat, a to wiąże się z ogromnymi kosztami. Prawdziwa studnia bez dna… Skąd wziąć na to wszystko pieniądze?

Synek potrzebuje dalszej rehabilitacji, a nam skończyły się już możliwości finansowe. Leczenie jest bardzo drogie, a jeśli Siewa przerwie ćwiczenia, straci szansę na zdrowe i szczęśliwe dzieciństwo. Jego przyszłość waży się dzisiaj i jest w Waszych rękach. Proszę, pomóż mi opłacić rehabilitację synka. Pomóż mi w dalszym ciągu walczyć o jego sprawność!

mama Siewy

Ładuję...

10,66 zł

Adquesto

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 72 osoby
3 403,66 zł (21,04%)