Sprzątnij Śmieciucha

tomasz lenarcik
organizator skarbonki

 

Aktualizacja 21.08.2009 r.

 

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Paulina przeszła w środę operację w Bostonie. Wszystko poszło bardzo dobrze, Paula dochodzi teraz do siebie, czeka ją jeszcze leczenie i rehabilitacja.

Czekamy na kolejne dobre wiadomości i prosimy Was o dalsze wsparcie.

 

 

Paulina Pruska jest młodą, pozytywnie zakręconą 23-letnią studentką architektury. Na początku tego roku zdiagnozowano u niej bardzo rzadki nowotwór złośliwy - mięsaka pęcherzykowego (Alveolar Soft Part Sarcoma).

 

Guz jest odporny na chemię i radioterapię. W Polsce, gdzie rocznie odnotowuje się zaledwie kilka przypadków nowotworu rocznie, nie ma doświadczenia w jego leczeniu i jest on praktycznienieoperowalny.

 

Jedyna szansa dla Pauliny to niezwykle kosztowna operacja w Bostonie. Tam, w klinice wMassachusetts General Hospital, znaleźli się lekarze gotowi na usunięcie tego 12 centymetrowego guza i zastosowanie leczenia eksperymentalną metoda protonową.

 

Koszt takiego zabiegu i leczenia pooperacyjnego to 250 tys. dolarów.  Rodzina, znajomi i nieznajomi wpłacili juz ponad 160 tyś dolarów. Pomagacze z SiePomaga.pl również przyłączają się do akcji. Chcemy  zebrać 100 tyś. złotych dla Pauliny. Ogłaszamy  akcję  RuszTyłek.pl 

 

Wielu członków rodziny, przyjaciół i znajomych zaraz po postawionej diagnozie deklarowało pomoc. Teraz wiem jak bardzo to wsparcie będzie mi potrzebne. Jeśli i Ty możesz pomóc mi wyzdrowieć- proszę uczyń to. Nawet nie wiesz jak bardzo będę Ci wdzięczna! Ogłaszam więc wszem i wobec akcję SPRZĄTNIJ ŚMIECIUCHA za otwartą!!!!!!!!” – pisze Paulina na swoim blogu.

Dołączamy się do akcji i wierzymy w waszą dobroć. Pomagacze do boju!

 

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,2%
2 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 000 ZŁ