Konkurs "Z Burymi Misiami śpiewam na rowerze"

Pożycz.pl
organizator skarbonki

Uwaga! Bure Misie chcą śpiewać na rowerze trochę dłużej, dlatego przedłużamy konkurs do 10.11.2012r.


Pierwszy dzień jesieni to dobry moment, aby...wygrać rower. Słonko jeszcze zagląda do okien i wyciąga na przejażdżki. Wygrana będzie też doskonałym lekiem na jesienną chandrę. Połączona z pomocą potrzebującym poprawi humor aż do Bożego Narodzenia.


A więc ogłaszamy konkurs. Główną nagrodą jest rower Genesis Razor Zero. Nie jest to byle jaki rower - jes to sprzęt z historią. W tym roku Michał Kowalonek - wokalista zespołów Snowman i Myslovitz na tym rowerze wziął udział w Poznań Traffic Race II i zajął drugie miejsce z czasem 38 min. 37 sek. Szybszy w ruchu ulicznym był od niego jedynie samochód. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma dyplom z podpisem uznania od Michała Kowalonka - unikalna pamiątka!


Aby stać się posiadaczem tego ledwo tkniętego sprzętu, wystarczy:
 

    1. Wpłacić dowolną kwotę na tę zbiórkę. Cel jest niezwykły - wsparcie Wspólnoty Burego Misia. Organizacja ta od lat przyjaźni się z osobami niepełnosprawnymi we wspólnotach lokalnych w Poznaniu, Krakowie i Bytomiu, a tych niepełnosprawnych przyjaciół, którzy tracą oparcie ze strony swoich rodzin zaprasza do ciepłego domu - Osady Burego Misia w Nowym Klinczu koło Kościerzyny.

    

2. W komentarzu do wpłaty (Słowa wsparcia) odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru piosenki. Pomoże to komisji i głównemu jurorowi - Michałowi Kowalonkowi - wyłonić zwycięzcę.
 

3. Przy wpłacie podać swój prawdziwy i aktywny e-mail. Na ten e-mail przyjdzie powiadomienie o ewentualnej wygranej.


___ (REGULAMIN) ___

Przed udziałem w konkursie koniecznie przeczytaj REGULAMIN KONKURSU. Dowiesz się z niego, w jakich miastach będzie można odebrać rower oraz w jaki sposób zostaną przekazane nagrody dodatkowe. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Poza nagrodą główną, przyznamy także 5 smacznych nagród dodatkowych, dla osób, które dokonają najwyższych wpłat. Będą to ekologiczne sery produkowane przez Bure Misie i Bure Niedźwiedzie! 
Konkurs trwa do 10 listopada 2012r.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

________(WYNIKI)_________

Rower
piotr.pukacki

Sery
Paweł Uniejewski
kachachasia
wsz
a_g_a
Misiolubna
 

Gratulujemy!

Wsparli

110 zł

Anonimowy Pomagacz

“Jaka jest najlepsza piosenka do jazdy na rowerze?” Taka, na którą akurat mamy ochotę! A przede wszystkim taka, która nie rozprasza naszej uwagi.
100 zł

Kasia

Rower na Obozie Burego Misia, rower wczoraj, rower dzisiaj! Rower w sercu Kubusia, rower w sercu Strażaka! Cieszy Burego Niedźwiedzia, cieszy także Misiaka! :)
70 zł

wsz

Piosenka "Broken Bicycles" - Tom Waits, bo nawet gdy lato się kończy, miłość zostaje, a przecież o miłość tu chodzi..
50 zł

Misiolubna :)

Ech, niejeden rower by się przydał na przyszłoroczny obóz! A więc: Do lata, do lata, do lata... dojechać chciałabym.. a czym? ROWEREM!!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

"Biały rower"zespołu Korba. Ponieważ obok tego jaki jest to rower, ważne jest również z kim, dla kogo oraz dlaczego się na nim jeździ!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
16%
1 134 zł Wsparło 49 osób CEL: 7 000 ZŁ