Jesteś moim Kołem Ratunkowym

Stanisław Wirkus
Zbiórka zakończona
Stanisław Wirkus
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2011
Zakończenie: 5 Grudnia 2011

Rezultat zbiórki

Dziękujemy Darczyńcom za tak hojne wsparcie leczenia Stasia.

Zebraliśmy aż 117% potrzebnej kwoty! Dzięki tak wielkiej pomocy z Państwa strony mogliśmy pokryć koszty rehabilitacji chłopca, a także koszty jego leczenia oraz dojazdu do szpitala.

Dzięki Państwa wsparciu mozliwe było kontynuwanie kosztownego leczenia i rehabilitacji, co w przypadku Stasia jest konieczne, aby jego stan zdrowia się nie pogorszył.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie w imieniu Stasia i jego rodziny.

Opis zbiórki

Staś ma czworo rodzeństwa, mamę i tatę. Chłopiec ma także wadę serca, zespół Downa i nadciśnienie płuc. Według statystyk, średnia długość życia od momentu rozpoznania nadciśnienia płucnego to 2 do 8 lat. Staś ma już 4 lata i jak każde dziecko chciałby się cieszyć beztroskim życiem jak najdłużej tylko się da, ale nie jest to takie łatwe.Tata Stasia miał udar mózgu, miał także trepanowaną czaszkę i połowa jego ciała jest bezwładna. Mało? Zapewne nie, ale gdy cała siedmioosobowa rodzina musi się utrzymać z renty taty i z zasiłków robi się jeszcze ciężej. 2060 zł, tyle musi wystarczyć rodzinie Stasia, żeby przeżyć cały miesiąc w trudnych warunkach. Zanim stwierdzisz, że to nie tak tragicznie odejmij od tej kwoty jeszcze 800 zł, bo tyle wynosi stały miesięczny koszt leczenia Stasia Sildenfinonem.

Zarówno Staś jak i jego tata wymagają opieki i specjalistycznego leczenia, jeżeli dodać do tego jeszcze czwórkę dzieci, można śmiało rzec, że mama Stasia jest bohaterką, która niestrudzenie walczy z przeciwnościami losu.

Ale co Ty możesz z tym zrobić? Chcemy zebrać wystarczającą ilość środków, aby móc opłacić 5-cio miesięczną kurację Stasia, więc dołącz się do nas! Ważna jest każda złotówka.

Spójrz tylko na tego uśmiechniętego chłopca. Czy nie warto?

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki