Kolejnej wznowy mogę nie przeżyć... Proszę, ratuj moje życie!

Stanisław Winnicki

Kolejnej wznowy mogę nie przeżyć... Proszę, ratuj moje życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0126920
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup 10 dawek nierefundowanego leku

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Stanisław Winnicki, 57 lat
Sochaczew
Nowotwór nerki - typ chromofobowy
Rozpoczęcie: 22 Kwietnia 2021
Zakończenie: 23 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Od blisko 8 lat każdego dnia czuję strach. Mam 57 lat i nie mogę dopuścić do siebie myśli, że to mógłby być koniec. Wciąż mam w głowie wiele planów i marzeń, które tak bardzo chciałbym zrealizować.

Niestety, rok 2015 przekreślił je być może na zawsze... Nowotwór nerki. Początkowo słowa lekarzy aż tak bardzo nie przerażały. Wierzyłem w medycynę, w jej skuteczność, ciągle powtarzałem sobie, że jej rozwój idzie do przodu, a ja dam radę pokonać nawet najtrudniejszego przeciwnika.

Moje wyobrażenia tak bardzo różniły się od tego, co usłyszałem od specjalistów. Z powodu bardzo zaawansowanego stadium choroby trzeba było podjąć natychmiastowe leczenie chirurgiczne. Usunięto mi nerkę, jednak to nie oznaczało końca walki z chorobą.

Trzy lata później stwierdzono wznowę. Konieczna była kolejna operacja, podczas której doszło do pęknięcia wznowy, po dwóch dniach była reoperacja – usunięto śledzionę i ogon trzustki. Doszło do ostrej niewydolności wielonarządowej. To mógł być mój koniec.

Przez miesiąc byłem utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Gdy znów wyrwałem się z objęć śmierci, ta wróciła w najmniej oczekiwanym momencie. Kolejna wznowa niemal nie przekreśla szansy na wyzdrowienie.

Moją szansą jest nierefundowane leczenie bardzo drogim lekiem. Miesięczny koszt to około 15 tysięcy złotych. Twoja pomoc może sprawić, że będę żyć, zatrzymam rozwój choroby! Proszę, w tej walce nie zostawiaj mnie samego...

Stanisław

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0126920
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki