Sto tysięcy bić serca

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 477 osób
21 685 zł (25,93%)

Tomasz Drążek

Dębska Kuźnia, opolskie

Rozpoczęcie: 10 Marca 2014
Zakończenie: 15 Września 2014

8 września 2014 roku okazało się, że termin operacji Tomka musi być przełożony. Rodzice w drodze do kliniki dowiedzieli się, że oddział IT jest przepełniony. Wrócili do domu i czekali na kolejny termin operacji. Jednocześnie zdawali sobie sprawę, że przepełnienie oddziału wynikało z walki innych serduszkowych dzieci o życie, dlatego trzymali kciuki za te dzielne maluszki.

- 25 września 2014 roku -  rozpoczął się olbrzymim stresem o życie naszego synka, a zakończył się nie opisaną radością. - napisali rodzice Tomka.

Operacja serca udała się! Było ciężko, ale przeprowadzono korektę z wykorzystaniem obu komór. Prof. Malec i dr Januszewska otrzymali gratulacje od pozostałych lekarzy za tak fantastyczna pracę. W październku wróciliśmy do domu. Jesteśmy pod kontrolą kardiologa (który jest pod wrażeniem tak znakomicie przeprowadzonej korekty serca). Z uwagi na długi pobyt pod respiratorem w wieku noworodkowym Tomek będzie musiał być rehabiltowany. A jak się czuje po operacji serduszka? Jest zdecydowanie bardziej pogody, wzmocniła się jego kondycja ruchowa. Zmiany, jakie niesie ze sobą korekta serca, są widoczne dla nas każdego dnia. Jako rodzice jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Składamy Państwu serdeczne podziękowania za to, że jesteście i niesiecie przez to olbrzymią pomoc tym, którzy jej potrzebują. Jesteśmy wdzięczni za waszą pracę i tak poważne podejście do podopiecznego. Jeśli istniej taka możliwość, to chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem przekazać kilka słów wszystkim tym którzy wsparli nas w "bitwie o życie" Tomusia.

Nie potrafimy wyrazić słowami wdzięczności za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Przyczyniliście się do tego, że w wyznaczonym terminie klinika UKM w Munster otrzymała środki pieniężne dzięki, którym nasz synek stoczył swoją bitwę o życie. Serduszko Tomka została zooperowane z powodzeniem. Dzięki niezbędnej i perfekcyjnie przeprowadzonej korekcie serca możemy być spokojniejsi o nasze dziecko. Zebrane  na platformie SIEPOMAGA.PL środki pieniężne bardzo pomogły nam w sfinansowaniu tak kosztownej operacji serduszka, dzięki której nasz synek może żyć. Pomimo przeciwności losu o wiele łatwiej jest walczyć, nie tracąc nadziei na lepsze jutro, mając świadomość, że wśród nas są ludzie o wielkim sercu. Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku

Patrycja u Mariusz Drążek

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 477 osób
21 685 zł (25,93%)