Stowarzyszenie Pozytywni

Stowarzyszenie Pozytywni
2 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
X zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Zaborze, małopolskie

Stowarzyszenie Pozytywni powstało z potrzeby serc ludzi wrażliwych, chcących nieść pomoc i uśmiech dzieciom i ich rodzinom. Organizujemy różnego rodzaju akcje, by zebrać fundusze dla chorych dzieci z powiatu oświęcimskiego. 


To nasz priorytet

Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za to, co robimy - organizując pikniki, aukcje charytatywne, zbierając plastikowe nakrętki, zużyte baterie, organizując różne wyzwania i wiele innych wydarzeń w powiecie oświęcimskim.

Pozytywni, ale też kreatywni

W naszych głowach co chwilę rodzą się nowe pomysły na akcje charytatywne i inne formy pomocy. 

Co robimy?

POZYTYWNI - AUCKJE DZIECIOM

W tym miejscu można zdobyć piłkę z podpisami sławnych piłkarzy, koszulki ulubionych sportowców, czy przepis na ciasto. Na aukcjach jest pełna dowolność przedmiotów i usług.

Nakręćmy się pozytywnie

Posiadamy siedem pojemników na nakrętki - w kształcie oktagonu, do których mieszkańcy powiatu oświęcimskiego wrzucają plastikowe nakrętki. Opiekujemy się również pojemnikiem w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu, czterema w gminie Przeciszów, a także kilkudziesięcioma punktami w urzędach, placówkach oświatowych i innych miejscach użyteczności publicznej.


Zajmujemy się zbiórką całościowo: od opróżnienie pojemników, magazynowanie, transport i sprzedaż surowca. Na piknikach zbieramy również zużyte baterie.

Ona & On

To propozycja dla Nowożeńców: zamiast kwiatów, wina, czy totolotka możesz… poprosić swoich gości o datki do Pozytywnej Skarbonki. Datki od gości wydarzenia w całości trafią do naszych podopiecznych.

2 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
X zł miesięcznie