Studio A7

Publiczne darowizny
30 zł
Wsparte cele
2
Studio A7

Studio A7 to kreatywna agencja reklamowa z Bydgoszczy, specjalizująca się w usługach reklamowych zarówno dla małych, jak i średnich firm.

Wśród oferty nich znajdziecie projektowanie stron WWW, portali, e-sklepów i witryn typu e-commerce , kampanie SEM (pozycjonowanie oraz Adwords), usługi graficzne / projektowe, druk ulotek, bannerów, rollupów, wizytówek, zdjęc, obrazów na płótnie, projektowanie graficzne, branding (kreację logo i identyfikacji wizualnej), a także komercyjną fotografię i filmowanie.

Tym co wyróżnia Studio A7 jest z pewnością kompleksowość i elastyczność oferty, nastawienie na realizację postawionego celu oraz wysokiej jakości obsługa Klienta, dzięki której agencja posiada już bazę stałych, współpracujących z nami od wielu lat firm.

W ramach rozwoju wprowadzane są nowe, często niedostępne u konkurencji usługi. Przykładami mogą być fotografie i filmowanie z powietrza (dronem) lub zdjęcia - panormamy 3D i wideo produktowe.

Studio A7 stara się w miarę swoich skromnych możliwości angażować w działania społeczne, kulturalne i charytatywne. Chętnie bierzemy udział w imprezach, które mogą przyczynić się do pomocy potrzebującym lub, które wspierają rozwój społeczny, osobisty i edukacyjny.

Strona WWW studioa7.pl