SU2, czyli tym razem w Polsce

Ania Lubarska
organizator skarbonki

Cześć!

Wiecie, jak było rok temu? 

http://www.siepomaga.pl/r/szwedzkieurodziny

Obiecałam sobie, że w tym roku nie będę marudziła. W zeszłym zamarudziłam i okazało się, że w trybie ekspresowym musiałam wracać do Kraju, a na moich urodzinach stawiła się cała rodzina - szkoda, że na stypie po pogrzebie mojej Babci.

W tym roku nie usłyszycie więc narzekania na to, że Ten Dzień spędzam zachrzaniając jak mały samochodzik (a tak będzie).

Reguły gry:

- kto chce wziąć udział w urodzinach, wpłaca pieniążek

- pod koniec zbiórki - 12.04 - wrzucam do puszki tyle samo, co najhojniejszy ofiarodawca :) może zastrzegę: kwota nie może być wyższa niż moja ostatnia wypłata

- generalnie świetnie się bawimy

Z góry bardzo, bardzo dziękuję za każdą wpłatę. Traktuję każdą najmniejszą wpłatę jak prezent urodzinowy, nawet jeśli jest to 5 zł. Więc nawet jeśli akcja nie jest w Waszym stylu, pomyślcie sobie, że właśnie sprawiacie mi ogromną przyjemność w tym wyjątkowym dniu, w którym (tu wycięto spory fragment ze względu na to, że sam opis tej niedzieli mnie zmęczył). :) :)

Dlaczego wybieram tę akcję?

Tak się akurat złożyło, że mam kuzynkę z ZD. Jest to osoba bardzo mi bliska i niestety wiem, jak dużo czasu, wysiłku i pieniędzy zabiera rehabilitacja dziecka z tym zespołem. Nasza Karolinka jest wesołą, sympatyczną dziewczynką, ma swoje zainteresowania, chodzi do szkoły. Też musiała już mieć operowane serduszko. Pomyślałam, że skoro na Siepomaga można wspomóc podobne dziecko, to warto to zrobić. Gdyby ktoś jeszcze chciał przekazać 1% podatku na naszą Karolinkę, to podaję dane:

14576 Poziarska Karolina

KRS 0000037904

Wsparli

15 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Spóźnione wszystkiego najlepszego! :D
10 zł

Anonimowy Pomagacz

wszelkiej pomyślności! :)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystkiego najlepszego :)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Ania Lubarska
Karolina Dzikowska
Cały zespół miłości
355%
355 zł Wsparło 11 osób CEL: 100 ZŁ