2 zł to nie dużo, więc pomóżmy!

Amanda Puchalska
organizator skarbonki

Czesć ! ; )

Za kilka tygodni obchodzę swoje 18 urodziny. Z tej właśnie okazji organizuję zbiórkę charytatywną dla chorych dzieci. 

Każdego dnia, rodziny dzieci niepełnosprawnych zmagają się z trudem wychowania, z każdym groszem potrzebnym na rehablitacje, wkładają całe swoje serce by zapewnić swoim pociechą jak najgodniesze warunki.

Operacje, i każde badanie kosztuję ich wiele stresów, i strachu, nie każdy rodzic jest wstanie opłacić rehabilitacje, leki, operacje swoim pociechą które dotknęło takie nieszczęscie. A przecież wszyscy wiemy, że każda matka, i każdy ojciec zrobi wszystko aby pomóc swojemu dziecku, poświęcając tym całe swoje życie.

Nie zapominajmy mimo wszystko, że wiele rodzin rozpada się gdy pojawi się w niej dziecko niepełnosprawne, ojcowie lub matki nie są wstanie podjąć takiego trudu, i zwyczajnie odchodzą, by uniknąć obowiązków. 

Nie każdego dotknęło takie nieszczęscie, ale każdy jest zobowiązany pomóc, tak jak tylko może. Sama nie jestem w stanie wpłacić kwoty która może w jakiś sposób wspomóc, dlatego proszę o pomoc innych z nadzieją że ktoś wykaże wielkie serce w obliczu innych osób.

,,Dziecko jest darem potrzebującym miłości, troski, opieki. To ono daje nam, dorosłym siłę by walczyć o lepsze jutro, o zapewnienie mu radosnego dzieciństwa i godnej przyszłości.'' - Fundacja Dziękuję, że Jesteś

Początkowa kwota była 30 zł, ale pomyślałam że jak zrobię zbiórke gdzie kwota wynosi 2 zł, więcej osób się dołączy a im więcej osób tym większa suma przekazana aby wesprzec i pomóc :) 

Jeżeli ktoś chce, może wpłacić więcej, liczą się chęci i zaangażowanie !

Wsparli

2 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,4%
2 zł Wsparła 1 osoba CEL: 500 ZŁ