Taniec z Pasją

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 osób
147 zł (3,67%)

Żagań, lubuskie

Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2012
Zakończenie: 25 Września 2012

Ośmioro młodych tancerzy, którzy swoją przygodę z tańcem rozpoczęli zaledwie 2 lata temu w Żagańskim Centrum Kultury już  na początku października (3.10-7.10) będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata IDO World HipHop-, Electric Boogie and Break dance Championships 2012 w Bochum w Niemczech.


Podczas tegorocznych Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Hip Hop, Break Dance i Electric Boogie w Szczecinie dzieci wywalczyły kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Świata rozgrywających się w Niemczech. Jest to wielka szansa dla tych młodych tancerzy, która może się już nigdy nie powtórzyć.

 

Dzieci mają wiele osiągnięć, a wszystko to jest wynikiem ich ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy jaką wkładają na co dzień w to co kochają. Pod okiem trenera i choreografa Artura Niezgody młodzi wychowankowie uczestniczą w warsztatach, pokazach, zawodach i mistrzostwach zdobywając najwyższe laury na arenie krajowej.

 

Zgraną grupę tworzą: Marek Wojtal, Jakub Wołujewicz, Michał Wieczorek, Hubert Bartkowiak, Nikodem Słabosz, Jakub Bryl oraz Karolina Jackowiak i Patrycja Skowronek. Każde z nich pod okiem trenera wytrwale ćwiczy w czasie wakacji nową chorografię chcąc pokazać swoje umiejętności i oczywiście wrócić z medalami. Z wielkim zaangażowaniem, wysiłkiem ale i ogromną pasją szlifują swój warsztat, wierząc że spełnią się ich marzenia, podczas tak prestiżowej imprezy w której weźmie udział  4000 tancerzy z 35 krajów świata.

 

Jednakże wyprawa na Mistrzostwa Świata wiąże się z pewnymi kosztami, których ani rodzice, ani Żagańskie Centrum Kultury nie są w stanie pokryć z własnych środków. Dlatego też, został utworzony Komitet „Taniec z Pasją” którego jedynym celem jest pomoc w zrealizowaniu marzeń tych dzieci i pokrycie kosztów związanych z udziałem dzieci i ich opiekunów w tej prestiżowej imprezie.

 

Koszt organizacji i wyjazdu 19-osobowej grupy, w tym 8 młodych tancerzy, 2 trenerów, kierownika wycieczki oraz 8 opiekunów wynosi około 20 000 złotych. Na tę kwotę w głównej mierze składa się opłacenie noclegów (7 dób), kosztów przejazdu (tam i z powrotem), ubioru tancerzy (obuwie sportowe, dresy, koszulki, spodenki, czapki, kurtki), licencji, wpisowego i wejściówek na udział w mistrzostwach oraz wyżywienia.
 

Większość środków udało się nam już pozyskać. Niestety wciąż nie mamy sponsora strojów na tę imprezę oraz środków na pokrycie tygodniowego wyżywienia dla naszej grupy.
Chcielibyśmy przez Siepomaga.pl zebrać kwotę 4000 złotych na opłacenie kosztów wyżywienia dla całej grupy podczas tygodniowego pobytu na tej imprezie. Niestety znaczna odległość pomiędzy naszym hotelem a miejscem gdzie będą rozgrywane zawody (około 20 km) oraz czas trwania występów (od rana do 22.00) sprawia, że nie możemy skorzystać z usług hotelowych i będziemy zmuszeni zaopatrywać się w prowiant na miejscu.

Liczymy, że znajdą się wśród Was osoby, gotowe wesprzeć realizację marzeń tych pełnych pasji i zaangażowania młodych ludzi.

 

Aktualizacja 25.09.2012

Dzięki pomocy wielu dobrych ludzi, również tych na Siepomaga.pl, udało się nam zebrać potrzebne środki na wyjazd dzieci do Bochum. Zamykamy cel i dziękujemy. Mamy nadzieję, że będziecie trzymać kciuki za naszych reprezentantów w dniach 3.10 - 7.10.2012.

 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 8 osób
147 zł (3,67%)