Ból nie pozwala spać! Ratujemy panią Teresę!

Teresa Szynkowska

Ból nie pozwala spać! Ratujemy panią Teresę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175588
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Teresa Szynkowska, 77 lat
Gorzów Śląski, opolskie
Wielopoziomowa zaawansowana dyskopatia
Rozpoczęcie: 14 Grudnia 2022
Zakończenie: 18 Marca 2024

Opis zbiórki

Dotychczasowe wsparcie, które od Was otrzymaliśmy jest nieocenione i czujemy ogromną wdzięczność za pomoc. Dzięki Wam Teresa mogła rozpocząć potrzebną rehabilitację. Jednak, aby miał szansę wrócić do pełnej sprawności, potrzebuje dalszej pomocy! Dlatego proszę, zostańcie z nami do końca! 

----- 

Moja mama, która całe życie ciężko pracowała, teraz zmaga się z wielopoziomową zaawansowaną dyskopatią. To choroba zwyrodnieniowa, która charakteryzuje się występowaniem zmian patologicznych w obrębie kilku sąsiadujących ze sobą krążków kręgosłupa, czyli struktur zlokalizowanych między kręgami. Schorzenie wywołuje ucisk na korzenie nerwów i w efekcie wywołuje ogromny ból, który utrudnia normalne funkcjonowanie. 

Dzięki Waszej pomocy i zebranym dotychczas środkom, mama od września rehabilituje się w Centrum Leczenia Bólu w Opolu. Niestety, ze względu na dużą odległość od miejscowości, w której mieszka i brak samochodu - musi tam dojeżdżać komunikacją, co zajmuje jej około 8 godzin... 

Dla niej każdy taki wyjazd to wyprawa: najpierw kilometr piechotą na przystanek, potem kilkukrotne przesiadki, oczekiwanie na nieosłoniętych przystankach na kolejny środek transportu (bez względu na panującą pogodę).  

Głównie z powodu uciążliwości tych podróży, związanych z przesiadkami, oczekiwaniem na przystankach, przy jesienno-zimowej pogodzie oraz znacznym kosztom - mama korzystała z zabiegów dwa razy w tygodniu, a w listopadzie i grudniu zaledwie dwa razy w miesiącu! To bardzo mało... 

Mimo to mama dzielnie walczy.

Rehabilitacja jest dla niej bolesna, ale zaciska zęby i znosi ból, bo widzi efekty – ręce przestały cierpnąć, biodro mniej boleć, zaczęła przesypiać spokojnie coraz więcej nocy... Niestety, kończą nam się pieniądze z poprzedniej zbiórki i los dalszego leczenia stoi pod znakiem zapytania.

Dlatego chcę znów prosić Was o wpłaty – nawet najmniejsza kwota da mamie szansę na dalsze leczenie. Bardzo ją kocham i jestem dumna, że tak cierpliwie, pomimo wieku i wielu niedogodności, robi wszystko, żeby jak najdłużej zachować sprawność fizyczną.

Twoje wsparcie to dla niej szansa na szczęśliwsze życie!

Aleksandra, córka 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175588
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki