Trening Kontroli Złości

Fundacja bloompro
organizator skarbonki

Małgorzata Maluśka

Pomóż nam zrealizować warsztaty „Treningu Kontroli Złości” dla nastolatków. Naszym celem jest zapewnienie warsztatów TKZ dla ośmiu grup - czyli około 100 nastolatków. Dwie duże grupy już po treningu, kolejne dwie w trakcie realizacji warsztatów, następne czekają na realizację Treningu Kontroli Złości. Wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę! Dołóż od siebie małą cegiełkę i podaruj świąteczny prezent, ufundujmy RAZEM jeden TRENING KONTROLI ZŁOŚCI dla grupy nastolatków:)

Czym jest Trening Kontroli Złości?
Jest to Trening Zastępowania Agresji ART. Ci młodzi ludzie będą mieli szansę poznać skuteczne narzędzia kształtowania umiejętności. W 6 krokach przejdą warsztat, na końcu którego uzyskując większą samoświadomość i samokontrolę, uwolnią się od uległości i agresywnych zachowań. Warsztat poprowadzi Natalia Pietkun - certyfikowany psychoterapeuta i specjalista terapii uzależnień.
Dajmy młodym ludziom umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dzięki temu odkrywania radości z życia.
Aby zrealizować ten projekt i pomóc dzieciakom, potrzebujemy

Twojej pomocy! Dołącz do akcji w prosty sposób:
☑ Wejdź na https://www.facebook.com/events/711740819353343/
☑ Przeczytaj o projekcie. Dowiedz się o skali problemu i udostępnij akcję znajomym
☑ Podaruj od Siebie na ten cel dowolne wsparcie

Dlaczego taki projekt ?
Statystyki przerażają – co 2h w Polsce jakiś nastolatek dokonuje próby samobójczej, w zastraszającym tempie wzrasta ilość dzieci chorych na depresję. Najbliżsi często nie wyłapują pierwszych objawów choroby, uznając, że to nastoletni bunt. Gdy dziecko wypowiada na głos myśli samobójcze, przyjmują, że tylko tak mówią. W 100 przypadkach rocznie bywa za późno na pomoc. Młodzi nie mogąc poradzić sobie z otaczającą rzeczywistością, wybierają śmierć. Czujemy, że to nasza wspólna sprawa i odpowiedzialność, by im pomóc. Wierzymy, że ucząc nastolatków jak radzić sobie z własnymi emocjami możemy pomóc im w trudnym czasie dorastania, burzy hormonów i ogromnej presji społecznej.

Kim jesteśmy ?
Fundacja BloomPro od ponad 2 lat wspiera dzieci, rodziców i pracowników.. Wiemy, że są chwile w życiu każdego z nas, w których potrzebujemy kogoś kto wysłucha, zrozumie, pomoże zdecydować „co robić dalej”. Mamy chęć i odwagę, by wspierać organizacje i ludzi, którzy potrzebują pomocy. Dzieci są dla nas szczególnie ważne. Same jesteśmy matkami i wiemy ile siły, cierpliwości , a także radości oraz szczęścia dają nam nasze dzieci. Chcemy zadbać o ich rozwój, talenty i edukację.

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
5%
100 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 800 ZŁ