TORCIK NA 2 URODZINKI

Joanna Cieślak-Kublik
organizator skarbonki

Witajcie Kochani <3
14 stycznia Hania obchodzi swoje 2 urodzinki!!!! wspólnymi siłami możemy "upiec" jej najwspanialszy i największy torcik!!! podarujmy jej od siebie kawałeczek tego torciku (5zł)
Każda wpłata ma znaczenie, ta mniejsza i ta większa, bo dzięki niej Haneczka ma szanse chodzić!!! a My będziemy szczęśliwi, że mogliśmy dołożyć swój grosik do Jej szczęścia!!!!

Hania nie chodzi, nie potrafi nawet samodzielnie stanąć, bo w wyniku uszkodzenia rdzenia kręgowego urodziła się ze stopami końsko-szpotawymi, nie czuje nóg poniżej kolan. Przepuklina oponowo-rdzeniowa, która jest niestety nieuleczalną chorobą i wady towarzyszące powodują konieczność cewnikowania co kilka godzin.
Hania jest już po dwóch operacjach stóp w kraju, które jednak nie przyniosły oczekiwanego efektu i upragnionego rezultatu - nie udało się, bo mimo ogromnego nakładu na rehabilitacje, stopy bardzo szybko wróciły do stanu sprzed operacji. Szukając dalej pomocy, po wielu konsultacjach w kraju i za granicą, zapadła decyzja - Dziecięca Klinika w Aschau w Niemczech, termin operacji szybko - luty 2014 - szybko, bo im szybciej tym lepiej dla dziecka. lekarze po tej operacji dają 90% szans na samodzielne chodzenie.
POMÓŻMY JEJ W TEJ WALCE !!!!!

Wsparli

25 zł

ms1108

poproszę 5 kawałków tortu :)
5 zł

Wpłata anonimowa

Życze największego i Najsłodszego Tortu :))
2 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia Kruszynko
10 zł

Joanna Cieślak-Kublik

na 2 kawałki torciku - na dwie nóżki wierzę że będziesz chodzić Aniołeczku kochany
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Joanna Cieślak-Kublik
Hanna Buba
Bajka Hani
14%
42 zł Wsparły 4 osoby CEL: 300 ZŁ