Pomóż dzieciom i wygraj 24h trening triathlonowy z Agnieszką Sikorą-...

 Podopieczni Domu Dziecka w Falbogach to dzieciaki w różnym wieku, uwielbiające zabawę i aktywność sportową. I podobnie jak wszystkie dzieci, mają swoje marzenia – a największym z nich jest profesjonalna sala fitness, gdzie będą mogły trenować jak prawdziwi sportowcy! Pokażmy dzieciom, że  ich uśmiech i poczucie własnej wartości są dla nas ważne! Ofiarujmy im szansę, by cieszyły się sportem każdego dnia i jak najchętniej wracały wspomnieniami do czasu dzieciństwa. Sportu uczy wytrwałości, wzmacnia charakter i świetnie przygotowuje do codziennych wyzwań. Nowoczesna sala fitness byłaby dla dzieci świetnym sposobem na wyładowanie nadmiaru energii oraz oderwanie się od codziennych problemów i trosk.

Nie przegap szansy, wpłać datek na zbiórkę i wygraj 24h trening triathlonowy wraz z profesjonalnym makijażem od Agnieszki Sikory-Paw!!!

Lubisz sportowe wyzwania? Wygraj  sesję treningową z Agnieszką Sikorą-Paw podczas której w ciągu 24 godzin poznasz tajniki treningu przygotowującego do startu w triathlonie. Relacja ze wspólnych treningów pływackich, biegowych i rowerowych zostanie opublikowana na fanpage'u Ambasadorki „Mój pierwszy Triathlon”. Pakiet obejmuje profesjonalny makijaż, który przetrwa nawet najcięższy trening dla zwyciężczyni aukcji lub kobiety bliskiej sercu Pana, który zlicytuje tę nagrodę.

Zasady uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłata dowolnej kwoty na naszą zbiórkę do dnia 10.08.2014.

Dziesięć osób, które przekażą najwyższe kwoty na nasz cel, awansuje do rundy finałowej konkursu, gdzie zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać prezent od Agnieszki Sikory-Paw?” Wyniki konkursu zostaną ogłoszone  na stronie internetowej www.herbalifetriathlon.com najpóźniej 1.09.2014 r.

 Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez jedną z Ambasadorek Herbalife Triathlon Gdynia 2014 oraz Komitet organizujący akcję. Szczegółowe informacje dotyczące dokładnego terminu realizacji nagrody zostaną podane wkrótce!

 Pomóż spełnić marzenie podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach i przyłącz się do naszej zbiórki!

 Regulamin Konkursu jest dostępny pod adresem: http://herbalifetriathlon.com/images/Falbogi/Regul amin_Konkursu_HFF_09072014.pdf

Wsparli

20 zł

adriana_zosia

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
35 zł Wsparły 2 osoby CEL: 2 000 ZŁ