#TreningDobroci - Świąteczny challenge charytatywny

Alan Kulak
organizator skarbonki

Cześć!
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy wspólnie z nami mają ochotę potrenować... :)
Jednak ten trening jest wyjątkowy!


To trening dobroci, trening ludzkiego odruchu...


Tak już się przyjęło, że świąteczny okres to czas pomagania - więc i Ty zostań Świętym Mikołajem! :->


Głównie nasza akcja skierowana jest do środowisk związanych ze sportem, gdyż ludziom którzy na własnej skórze doświadczyli sportowej pasji będzie znacznie łatwiej zrozumieć prawdziwy cel naszej zbiórki.


Celem zbiórki jest zakup roweru dla Pawła...


brzmi dość banalnie, prawda?


Jednak tylko z pozoru.


Paweł to chłopak z marzeniami - jak każdy z nas - jednak droga do jego marzeń jest znacznie trudniejsza od większości przypadków. Na drodze stoją ograniczenia związane z jego chorobą...
Przepuklina oponowo – rdzeniowa i wodogłowie, to dwie choroby, z którymi boryka się Paweł i jak sam żartuje jego jedyne przeszkody w życiu.


Paweł od swoich najmłodszych lat niestrudzenie walczy ze swoimi ograniczeniami, daje z siebie wszystko na rehabilitacjach, lecz z tyłu głowy zawsze miał swoje marzenie - jazdę na rowerze!


Paraliż od pasa w dół nie ułatwiał tego zadania. Jednak znalazło się pewne rozwiązanie, którego Paweł już doświadczył - Handbike!


To rower o napędzie ręcznym, który daje niesamowite możliwości. To coś co daje Pawłowi poczucie wolności, niezależności i chociaż na chwilę odrzucenia na bok swoich ograniczeń.


Dla kogoś kto całe swoje życie jest przykuty do wózka inwalidzkiego i praktycznie w pełni uzależnionego od pomocy osób trzecich możliwość pokonania chociaż kilku kilometrów samemu czując wiatr we włosach może stać się sensem życia!


Tak też się stało, Paweł realizuje się jako sportowiec, jednak chcąc wznieść się na sam szczyt potrzebuje profesjonalnego sprzętu, a to z kolei wiąże się z dużym wydatkiem...


Pomóżmy Pawłowi w realizacji jego celu, dajmy mu szansę poczuć się tak jak każdy realizujący się w swojej pasji sportowiec!

Pamiętajcie, nawet symboliczna złotówka od każdego uczestnika wydarzenia to wsparcie na wagę złota!
Twojego życia to nie zmieni, a życiu Pawła może nadać nowy sens :)

Wsparli

5 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Krzysiu

10 zł

Milena

Damy rade!
20 zł

lady_with_iron_blood

2 zł

Adam

WIARA MA NAJWIĘCEJ KALORII
X zł

Mikołaj G

HO! HO! HO!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,28%
112 zł Wsparło 8 osób CEL: 40 000 ZŁ