Zostań częścią "Dobrego Miejsca" na mapie internetu.

Dobro potrzebuje ludzi, takich jak Ty. Wrażliwych na krzywdę i gotowych, by podać rękę. Internet to miejsce, gdzie możemy szybko się odnaleźć i działać. Czy jesteś tu, czy tam. Teraz, czy za chwilę. Możesz zawsze do nas wpaść i pomagać razem z nami.

Wypełnij on-line PIT 2017

KRS 0000396361

Dlaczego warto przekazać 1% podatku Fundacji Siepomaga?

Środki gromadzone przez Fundację Siepomaga starczają na bieżące opłaty i wprowadzanie niewielkich zmian w obrębie serwisu (więcej o działalności serwisu przeczytasz tutaj). W momencie krytycznym, gdy brakuje czasu na zebranie całości środków, a zagrożone jest czyjeś życie, nie możemy nic zrobić. Bezsilność nie jest uczuciem, które potrafimy biernie zaakceptować. Dlatego Fundacja Siepomaga wystąpiła o nadanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu możemy wziąć udział w akcji zbierania środków z 1% podatku. Tak, jak wielu potrzebuje naszej pomocy, tak my potrzebujemy Twojej pozytywnej decyzji. Przekaż swój 1% na Fundację Siepomaga. Razem mamy wielką moc. Wykorzystajmy ją!

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami! 

By dotrzeć do punktu, w którym jesteśmy teraz, potrzebowaliśmy prawie ośmiu lat. Kwota, jaką udało się zebrać w ciągu tego czasu, to aż 200 mln złotych. Tyle gotowi byli podarować ludzie, by ratować zdrowie i życie innych. Duma zapiera nam dech w piersiach. To ogromna kwota i jest dla nas wyznacznikiem tego, jak potrzebni byliśmy i jesteśmy. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i cieszymy się, że jesteś razem z nami.

Jeśli po głowie chodzą Ci jeszcze jakieś pytania koniecznie zajrzyj tutaj: Siepomaga.pl – Jak działamy? lub napisz do nas: siepomaga@siepomaga.pl    

Otwórz i wypełnij  "PIT - 2017 on-line",  lub wpisz nasz KRS: 0000396361 w rubrykę organizacji charytatywnej której działania popierasz.