Fundacja United Way Polska

Fundacja United Way Polska

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Wspieramy wszystkich ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Nasze działania pomocowe realizujemy w trzech obszarach: Edukacja, Pomoc Socjalna i Zdrowie. Podopiecznymi Fundacji są dzieci i młodzież, osoby starsze, osoby niepełnosprawne, osoby przewlekle chore i każdy, kto z jakiegokolwiek powodu znalazł się w sytuacji kryzysowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby zgłaszające się do Fundacji otrzymały kompleksową pomoc. Zdajemy sobie sprawę, że opieką należy objąć nie tylko jednostkę,
która znajduje się w potrzebie, ale także jej bliskich. W ramach Poradni „Pokonaj Kryzys” udzielamy porad prawnych, psychologicznych, zawodowych i socjalnych.
Dzięki wypracowanemu systemowi wsparcia rocznie udaje się nam dotrzeć z pomocą do ponad 3000 osób.

Realizujemy liczne projekty z zakresu onkologii, aktywizujemy seniorów, podążamy za potrzebami dzieci i młodzieży, a nasi wolontariusze z oddaniem i uśmiechem pomagają przetrwać trudne momenty w życiu. Nasz oddział w Polsce istnieje już od 1996 roku. Działamy według międzynarodowych procedur wypracowanych przez United Way Worldwide na przestrzeni 127 letniej tradycji.

Pomogli

Ładuję...