Mama, która umiera. Czy zdołamy uratować Gosię?

Małgorzata Doroszkiewicz
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 17 171 osób
319 299,13 zł (100,69%)
Zbiórka na cel
Roczne specjalistyczne leczenie infuzyjne (szczepionki dendrytyczne)

Małgorzata Doroszkiewicz

Wrocław, dolnośląskie

złośliwy rak piersi z przerzutami

Rozpoczęcie: 27 Grudnia 2017
Zakończenie: 7 Stycznia 2018

Dziś (19.12.2018) dotarła do nas bardzo smutna wiadomość - w nocy Małgosia zasnęła na zawsze... Po długiej i ciężkiej chorobie oraz walce, którą prowadziła bardzo długo, w końcu odpocznie...

Już kilka miesięcy temu stan Gosi był krytyczny, jednak leczenie w Berlinie pozwoliło jej żyć i cieszyć się bliskością dzieci. W ostatnich tygodniach otaczali ją wspaniali ludzie, którzy podnosili na duchu i dawali ukojenie, gdy ból był nie do wytrzymania. 

Rak to bezlitosny przeciwnik. Czasami wydaje się, że wreszcie odchodzi, jednak potem wraca i atakuje z całych sił. Gosia walczyła z nim dzielnie, miała dla kogo. Także dzięki Waszej pomocy mogła podjąć leczenie i wyrwać śmierci jeszcze tych kilka bezcennych miesięcy. 

Te święta dla rodziny i bliskich Gosi na pewno będą bardzo trudne, dlatego prosimy - wyślijcie do nich dużo ciepłych myśli. 

Składamy najszczersze wyrazy współczucia.

*
*
*
*
*
*
*
*
*


Małgorzata Doroszkiewicz

Kolejny raz mamy łzy w oczach, tym razem są to łzy szczęścia! Takie informacje sprawiają, że nasze serca rosną - leczenie działa!

Chociaż sytuacja była ciężka, walka z rakiem nierówna, a przyszłość niepewna, dzisiaj już wiemy - udało się! Nowotwór jest w odwrocie! W styczniu Małgorzata przeszła terapię szczepionkami dendrycznymi, a także dodatkowo chemioterapię celowaną, hipotermię oraz terapię wirusami onkolitycznymi. Wczoraj Młgosia i jej rodzina dowiedziała się, że terapia działa, guzy się znacząco zmniejszyły. Teraz musi być już lepiej!

Dziękujemy z całego serca - ten cud mógł się wydarzyć także dzięki Wam, najlepszym Pomagaczom z Siepomaga.pl 

Razem wielką mamy MOC!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 17 171 osób
319 299,13 zł (100,69%)