Pobujajmy się! :)

Kasia Walaszek
organizator skarbonki

[UPDATE: 30 sierpnia 2016r., godzina 10:44]

Kochani!!!!!!!!!!!!!! Jesteście NAJLEPSI!!!! Dopiero się urodziłam, a już mamy 100%!!! <3 To co? Podbijamy do 200%?

Dzięki Wam Dolina Słońca może mieć najbardziej wypasioną huśtawkę ever!!! Ta huśtawka może być naprawdę wielka. Zmieścimy się wszyscy (po kolei). Niech nas będzie jak najwięcej.

Bujajmy się dalej. Plizzzzzz!

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------

Kochani, większość z Was wie, że uwielbiam się śmiać. Czasem sobie myślę, że w ogóle urodziłam się dla śmiechu :) Ale pracując gdzie pracuję i robiąc to, co robię, widzę że dookoła, jest mnóstwo ludzi, którzy nie mają aż tak wielu powodów do radości jak ja. Wiem, że nie pomogę całemu światu, ale ... 30 sierpnia będą moje któreśtam (wiem, wiem, nie ma takiego słowa) urodziny. I w związku z tym, mam marzenie, żeby uśmiechnąć kogoś, kto czasem jest smutny. W Dolinie Słońca jest Sabina, która jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną, do tego ma autyzm.

Marzy o... huśtawce, ale nie takiej zwykłej z której mogłaby spaść tylko o bezpiecznym siedzisku w którym można się bujać bez strachu. Koszt takiej huśtawki nie jest mały, a nawet bardzo duży (w życiu nie dostałam jeszcze tak drogiego prezentu), ale, ale, Sabina nie będzie z niej korzystać sama. Razem z nią będzie się huśtać co najmniej 30 Podopiecznych "Doliny Słońca". Wierzę że wspólnymi siłami i siłami znajomych naszych znajomych, uda się ten prezent kupić.

Jeśli ktoś z Was myśli o tym, żeby mi zrobić prezent, to proszę zróbmy wspólnie zrzutkę dla Sabiny i innych Podopiecznych z „Doliny Słońca”. To będzie dla mnie najpiękniejszy prezent.

Uśmiechnijmy WSZYSCY Sabinę i Jej Przyjaciół z „Doliny Słońca”.

Jeśli się uda, to wszyscy, którzy się zaangażują, dostaną zaproszenie do Radwanowic na wspólny piknik i... wielkie bujanie :) Wchodzicie w to? Proszę, proszę.
Bujajmy się wszyscy! :)

Wsparli

500 zł

Karol Jędrzejek

Niech się bujają;-)
300 zł

jeszcze raz Ty wiesz :-)

kasiu uda sie!!!
300 zł

Weronika

Z życzeniami spełniających się marzeń!
200 zł

Ania:*

Pozdrawiam:)
200 zł

Basia B.

Wszystkiego najlepszego:)!!!
200 zł

Ty wiesz:-)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
156%
5 000 zł Wsparły 72 osoby CEL: 3 200 ZŁ