Pomóżcie Maleństwu! :)

klaudyna937
organizator skarbonki

Hej! :) za 3 tygodnie wypadają moje urodziny i chciałabym Was prosić byście świętowali razem ze mną, wspierając zbiórkę pieniędzy dla małego Jasia :) to będzie dla mnie najlepszy prezent!

Jaś ma niecałe dwa latka a już przyszło Mu się zmierzyć z ciężkim przeciwnikiem - siatkówczakiem (groźny nowotwór dziecięcy). Uzbierana kwota pomoże Jasiowi zachować oczko, zatrzymać rozwój nowotworu i zapobiec najgorszemu - amputacji..

Cytuję:

"Do końca stycznia 2015 mamy czas, żeby zebrać potrzebne pieniądze - wtedy będzie podana czwarta chemioterapia, po której w Polsce usuną Jasiowi oczko. Wtedy też zamiast amputacji można rozpocząć leczenie w USA. Podobno metoda Melphalanu dotętniczego ma być wprowadzona w Polsce, lekarze się uczą. Podobno brakuje zgody Komisji Bioetyki - nie wiem, co to za organizacja, mam nadzieję że zgodę wydadzą jak najwcześniej, żeby inne dzieci nie musiały wyjeżdżać i mogły leczyć się w Polsce. Nasz Jaś na tę zgodę już nie zdąży, on nie ma innego wyjścia. Czas ucieka, a rak na zgodę nie poczeka..."

Pozwólmy Jasiowi rozpocząć ten 2015 rok ze zdrowym oczkiem i uśmiechem :) Liczę na Was!!!

Każda złotówka jest ważna, pokażmy, że mamy wielkie serca i nie przejdźmy obok zbiórki obojętnie! :)

Proszę Was o udostępnienie linka :) z góry dziękuję!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Katarzyna Chanc

7 zł

Wpłata anonimowa

3 zł

Anonimowa Pomagaczka

Jasiu, wygraj :)
X zł

klaudyna937

Trzymamy za Ciebie kciuki Jasiu! :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
100 zł Wsparło 6 osób CEL: 100 ZŁ