W Tatry po Serce

Joanna JoKo Kowalczyk
organizator skarbonki

Mili, mija rok od akcji Rowerem po Serce, pamiętaną na pewno przez wszystkich, którzy wówczas zaangażowali się w pomoc dla 7-letniego Marcinka. Między innymi dzięki Wam Marcinek jest niemal od roku zdrowym, radosnym i szalejącym chłopcem. Ze wzruszeniem wspominam Waszą nieocenioną pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna.
Postanowiłam kontynuować pomaganie dzieciom z wrodzonymi wadami serca. To najczęściej bardzo skomplikowane wady wymagające specjalistycznych operacji, których leczenie jest możliwe, ale jest też bardzo kosztowne. Zapraszam na drugą edycję akcji „W Tatry po Serce“.

Pomóżmy teraz maleńkiej Neli, która jeszcze nie wie co znaczy samodzielnie chodzić, a co dopiero mówić o zabawie, bieganiu i czerpania radości z życia. Możemy jednak spróbować jej to umożliwić.
Operacja jest bardzo kosztowna, jak każda tego typu. Wierzę w ludzi i wiem z wielu przykładów, że każda podarowana złotówka jest cenna i zwiększa szansę na realny powrót do zdrowia.
Na operację potrzeba 140 tyś złotych. Postrama się uzbierać jak najwięcej. 

Osobiście wyruszę po serce dla 4-miesięcznej Neli na początku stycznia. Nie pojadę jednak rowerem tylko wykorzystam moje nogi i czekan, by przejść Granią Tatr zimą. Gdy warunki umożliwią fragmenty przebiegnę. Wstępna trasa będzie znana niebawem, po części pokrywać się będzie z trasą Biegu Ultra Granią Tatr być może w jakimś fragmencie zahaczając o Orlą Perć. Zapewne ominiemy bardzo lawiniastą przełęcz Krzyżne. Wszystko zweryfikują warunki. Ma być przede wszystkim bezpiecznie. Trasę opracuje Biuro Przewodników Wysokogórskich Salewa i TOPR.
Data wyprawy: 2-4 stycznia 2016. (z możliwością zmiany trasy w zależności od warunków atmosferycznych).

Dobrzy ludzie, Drodzy Darczyńcy pokażmy, że razem możemy więcej. Działajmy i zbierajmy pieniądze dla Neli!

Szczegóły dotyczące mojej wyprawy “W Tatry po Serce” dla Neli i akcji towarzyszących już niebawem! Wszystko śledzić można na Fun Page-u wydarzenia: W Tatry Po Serce
Zapraszam także na profil Neli na FB

Howgh!
Joanna “JoKo” Kowalczyk

Wsparli

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
36%
1 800 zł Wsparło 7 osób CEL: 5 000 ZŁ