Wakacje, na które czekamy

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 44 osoby
3 486 zł (17,43%)
Zbiórka na cel
Wyjazd nad morze dla niepełnosprawnych dzieciaków

Poznań, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 24 Lutego 2014
Zakończenie: 30 Czerwca 2014

Każdy z nas nie wyobraża sobie życia bez wakacji, mimo że nasze dni i tak są bardzo urozmaicone. Wyobraźcie sobie czym jest letni wyjazd nad morze dla niepełnosprawnych dzieciaków, które na co dzień są zamknięte w czterech ścianach. Dopytują się o niego już teraz.

Od kilku lat nasza fundacja organizuje wakacyjne wyjazdy dla naszych podopiecznych. Wynajmujemy autokar, zabieramy około 40 osób i ruszamy nad morze. Dzięki temu, że jadą z nami również wolontariusze rodzice podopiecznych także mogą znaleźć chwilę wytchnienia. Niestety wyjazd taki jest bardzo kosztowny, potrzebne są środki na wynajem autokaru, opłacenie noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia i zorganizowanie czasu na miejscu. Staramy się zapewnić na miejscu dzieciakom jak najwięcej atrakcji, by choć na chwilę mogły zapomnieć o swojej chorobie.

Osoby które podadzą swój adres pocztowy w treści komentarza otrzymają od nas pocztówkę z Dźwirzyna. W tym roku jeżeli uda nam się zebrać środki właśnie tam planujemy się wybrać pod koniec czerwca. Z góry dziękujemy za pomoc. 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 44 osoby
3 486 zł (17,43%)