Zimą w szortach po zdrowie dla Sylwii

Maciej Szyszka
organizator skarbonki

Maciej Szyszka

Walecznej Sylwii chcą obciąć nóżkę – my do tego nie dopuścimy i walczymy o to, by wciąż ją miała! Sylwie czeka tylko jeden z dwóch scenariuszy. Pierwszy – amputacja, wyrok. Kalectwo… Drugi scenariusz to operacja, która sprawi, że Sylwia będzie chodzić i żyć jak zdrowe dziecko. Przeszkodą jest tylko kwota, którą musimy zapłacić za zdrowie. Dlatego proszę o pomoc. O to, byś zazielenił pasek naszej zbiórki dobrem i napisał dla Sylwii szczęśliwe zakończenie…

Maciej Szyszka

Jako grupa pozytywnie zakręconych ludzi na punkcie zdrowia, rozwoju i zimna będziemy w tym roku zdobywać  góry ubrani jedynie w krótkie spodenki! Przełamując swoje słabości chcielibyśmy zrobić również coś dobrego dla innych. Niesieni taką motywacją możemy być pewni, że uda się osiągnąć cel, wspomóc walecznego Sylwii i w tym roku również pobić rekord Polski w ilości ludzi! Zachęcamy do wsparcia akcji :)

Film dokumentalny z przed 4 lat na pewno zachęci do udziału! Było nas wtedy 40, rok póżniej 122, dwa lata póżniej 130 osób a w tym roku będzie dużo więcej. Miłego oglądania.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Seba

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
44%
22 144,04 zł Wsparło 255 osób CEL: 50 000 ZŁ