Walka z czasem o życie - ratujemy Ewelinę!

PILNE!
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 295 osób
275 697 zł (86,38%)
Brakuje jeszcze 43 452 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0087809 Ewelina
Zbiórka na cel
Leczenie onkologiczne w Niemczech - immunoterapia, pomoc społeczna

Ewelina Grudzka-Grzelak, 47 lat

Poznań, wielkopolskie

Guz miednicy mniejszej

Rozpoczęcie: 29 Września 2020
Zakończenie: 2 Czerwca 2021

Mam dopiero 47 lat, córkę i życie, które mimo choroby wciąż jest dla mnie cudowną przygodą. Tak bardzo chciałabym wierzyć, że wszystko to co złe, że nowotwór, który mnie teraz spotkał, już za chwilę minie, a ja nadal będę mogła cieszyć się tym, co mam… Wiem jednak, że sama nie mam szans. Moją nadzieją jest leczenie w Niemczech, jednak nie stać mnie na nie. Z całego serca proszę o pomoc.

Informacja o tym, że mięsak - złośliwy nowotwór - zaatakował moje ciało spadła na mnie całkowicie niespodziewanie. Zawsze myślałam, że choroba może spotkać każdego, ale nie mnie. Każde słowo wypowiadane na kolejnych spotkaniach z lekarzem bolało jeszcze bardziej, bo nic tak bardzo nie odbiera mi wiary w to, że pokonam chorobę, jak bezsilność…

Nowotwór nie reaguje na chemioterapię. Tak silne leczenie, które bardzo wyniszczało mój organizm, nie potrafiło sobie poradzić z przeciwnikiem. Chemioterapia została przerwana, a wraz z nią prawie całkowicie odebrano mi nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będę zdrowa. Mam córkę, która nie jest jeszcze nawet pełnoletnia. Żyję nie tylko dla siebie, także dla niej. Dlatego walczę i wierzę, że wygram!

Nieopisany, ogromny strach - to czuje się w momencie, gdy mówią ci, że wszystkie możliwości się wyczerpały i nic nie działa. A w tobie nadal tkwi nowotwór… Chcesz działać, robić cokolwiek, bo przecież jeszcze tu jesteś! Wciąż oddychasz, wciąż masz nadzieję! Bezsilność w takich sytuacjach jest najgorsza…

Ale nagle odzyskałam wiarę - to jeszcze nie koniec! Zostałam zakwalifikowana na terapię immunologiczną w Niemczech. To ona daje szansę na pokonanie nowotworu! Dziś w nic tak bardzo nie wierzę, jak w to, że z Waszą pomocą się uda! Niestety, by rozpocząć leczenie, potrzebne są ogromne środki, których sama nie jestem w stanie zdobyć. 

Proszę, nie pozwól, by nadzieja po raz kolejny została mi odebrana. To jedyne, co mi zostało, co daje mi siłę, by - mimo bólu i strachu - walczyć.

Ewelina

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 295 osób
275 697 zł (86,38%)
Brakuje jeszcze 43 452 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0087809 Ewelina