Weronika i spotkanie z księżniczkami

Weronika
Zbiórka zakończona
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Mam Marzenie
Weronika
Poznań, wielkopolskie
Rozpoczęcie: 12 Czerwca 2014
Zakończenie: 12 Września 2014

Rezultat zbiórki

W imieniu Weroniki, jej rodziny oraz wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie za pomoc w spełnieniu marzenia dziewczynki, która przeżyła niezapomniane chwile w Disneylandzie!  W imieniu Weroniki, jej rodziny składamy serdeczne podziękowania Dziękujemy, że potrafią Państwo docenić siłę marzeń, przyczyniając się, by na twarzach chorych dzieci zagościł uśmiech.

Weronika

Opis zbiórki

Błysk w oku, ciepłe spojrzenie, radosny, promienny uśmiech. To Weronika, sześcioletnia dziewczynka. Ona wie, że oprócz szczęścia na świecie istnieje także ból i cierpienie.


Nie poddaje się, walczy z nowotworem. Na otwarcie swojego małego serduszka i zbudowanie relacji z innymi potrzebuje trochę czasu, ale warto ten czas jej dać. Odwdzięczy się iście królewską przyjaźnią i zaufaniem.

 

Weronika uwielbia bawić się lalkami, które często zamienia w postacie księżniczek z ulubionych bajek Disneya. Sama też chciałaby zostać księżniczką, w pięknej balowej sukni.


Jak połączyć wszystkie swoje marzenia w jedną całość? Jak spełnić każde od razu? Czy tak się da? Dla dziecka nie ma rzeczy niemożliwych - wyobraźnia pozwala na wiele. Weronika chciałaby zobaczyć wszystkie księżniczki, za które przebiera swoje lalki. Chciałaby sama poczuć się księżniczką, zobaczyć ten magiczny świat bajek, uśmiechu i radości. Aby to wszystko połączyć w całość, Weronika marzy o wyjeździe do Disneylandu. Do magicznej krainy, w której marzenia spełniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a choroby choć na moment odpuszczają...


Bardzo prosimy o pomoc w spełnieniu marzenia Weroniki.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki