Kochajace sie rodzenstwo Bartłomiej i Weronika Dul

Anna Krzos
organizator skarbonki

Bardzo prosze o wsparcie pieniezne: Bartłomieja i Weroniki Dul, braciszka i siostrzyczki.

Wiecej nie trzeba aby zycie rodzicow, zycie todzinne bylo jak z bajki, wlasne dzieciaczki i ich zdrowie ale tu ono wisi na  przyslowiowym ostrzu noza.

Niestety kochajace sie i zawsze wspierajace rodzenstwo ma bardzo ciezka chorobe SMA, ktora jednak mozna ZACHAMOWAC.

Rdzeniowy zanik mięśni (ang. Spinal Muscular Atrophy - SMA) to rzadka choroba o podłożu genetycznym, której istotą jest osłabienie i stopniowy zanik mięśni. Proces ten jest spowodowany obumieraniem neuronów ruchowych znajdujących się w przednich rogach rdzenia kręgowego, które odpowiadają za pracę mięśni. Choroba objawia się m.in.: osłabieniem mięśni szkieletowych, niedowładem ruchowym, zaburzeniami odżywiania oraz niewydolnością oddechową. Wszystkie ostatecznie prowadzą do śmierci. W Polsce SMA występuje z częstością 1 na 5000-7000 urodzeń.

Pomozmy dzieciaczkom, nacieszyc sie zyciem. Ich madre oczka , ktore duzo widzialy i ich samozaparcie do zycia i pomagania sobie jest wielkie, niejeden z nas chcialby miec tyle sil i wytrwalosci. Tego kochajacemu sie rodzenstwu mie brakuje ale brakuje wsparcia finansowego, ktore my mozemy im zagwarantowac

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Anna Krzos
Weronika i Bartek Dul, 13 lat
Ratujmy ich, dopóki jeszcze jest nadzieja!
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 10 000 ZŁ