Wielka Podróż Patrycji - cel Japonia!

besza
organizator skarbonki

Witajcie!

Współpracuję z Fundacją Marka Kamińskiego i koordynuję dla niej projekty charytatywne. Jednym z nich są Obozy Zdobywców Biegunów dla dzieci z niepełną sprawnością, albo takich, które tylko marzą o niezwykłych wakacjach. To obozy, które nie tylko bawią, ale też uczą i inspirują do spełniania marzeń o włansych biegunach.

Podczas jednego z nich poznaliśmy Patrycję, która pasjonuje się Japonią. Niestety w mieście z którego pochodzi trudno jej realizować swoje marzenia, trudno jej też marzyć o wielkiej wyprawie do Japonii, choć to jej prawdziwy biegun marzeń.

Patrycja zmaga się z nietypową, nieuleczalną chorobą nowotworową - chorobę Recklinghausena. Być może dzięki nam i spłenionemu marzeniu postęp choroby się zatrzyma i po prostu pozwoli jej żyć tak długo jak tylko bedzie chciała? Być może nasza pomoc w organizacji tej niezwykłej wyprawy zmieni jej życie na zawsze.

Pomóżcie nam pomagać innym!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Podczas Obozu zdobywców biegunów poznałem Patrycje osobiście. Fantastyczna dziewczyna, której warto pomóc. Razem damy radę! Pozdrawiam Pasjonat życia
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pati! Pozdrawiam!
1 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,14%
21 zł Wsparły 3 osoby CEL: 15 000 ZŁ