Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Może kiedyś pójdę z córką na spacer

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 186 osób
6 840 zł (100%)
Zbiórka na cel
Podnośnik przywannowy

Tomek Gałka, 42 lata

Sosnowiec, śląskie

Niedowład czterokończynowy na skutek pęknięcia tętniaka w głowie

Rozpoczęcie: 1 Października 2014
Zakończenie: 18 Marca 2015

Dziękujemy za pomoc Tomkowi i jego rodzinie. Tętniak, który niespodziewanie pękł w jego głowie, do tej pory nie pozwala wrócić do dawnego życia. Czy kiedyś pozwoli? Tego nadal nie wiemy. Dla nich najważniejsze jest, że są razem, chociaż nie jest łatwo. W dalszym ciągu Tomek wierzy, że kiedyś pójdzie z córką na spacer. My też w to wierzymy!

Niestety, nie kupiliśmy podnośnika, gdyż okazało się, że gabaryty tego urządzenia ani też podobnego typu nie pozwoliłyby na swobodne używanie łazienki. Pieniądze ze zbiórki przeznaczyliśmy na opłacenie rehabilitacji w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Mysłowicach.

- Rehabilitacja przynosi efekty przede wszystkim w postaci tego, że nie pogarsza się stan zdrowia męża. - mówi Agnieszka, żona Tomka. - Niestety, spektakularnych efektów nie widać i nie wiemy, dlaczego się tak dzieje, ale oczywiście walczymy dalej.

Rodzinie Tomka życzymy nieustającej wiary w to, że będzie coraz lepiej, że ten wymarzony wspólny spacer bez wózka, a na własnych nogach, będzie kiedyś możliwy.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 186 osób
6 840 zł (100%)