Chcielibyśmy tylko ocalić córkę przed cierpieniem...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 255 osób
9 344 zł (58,42%)
Zbiórka na cel
turnusy rehabilitacyjne, sprzęt do rehabilitacji domowej

Wiktoria Wachowiak

Poznań, wielkopolskie

Skolioza idiopatyczna

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2017
Zakończenie: 11 Marca 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Dzięki pomocy dobrych ludzi, którzy za pośrednictwem Fundacji Siepomaga wsparli nas finansowo, mogliśmy wspomóc leczenie Wiktorii, przede wszystkim zapewniając jej udział w rehabilitacji na miejscu oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne!


W 2018 roku Wiki brała udział w letnim turnusie FITS w Szklarskiej Porębie oraz jesienią w Jaworze. Podczas każdego takiego pobytu oprócz intensywnej rehabilitacji dzieci uczestniczą w różnych dodatkowych zajęciach wspomagających cały proces leczenia. Dlatego tak ważne i cenne jest uczestnictwo w takiej formie terapii.


Skolioza idiopatyczna, na którą cierpi Wiktoria, ze względu na jej nieprzewidywalność, jest uciążliwą chorobą, z którą trzeba walczyć możliwie najdłużej. Cały czas potrzebne jest jej monitorowanie i bieżące działanie, a także konsekwentne działanie. Mamy nadzieję, że poprzez te wszystkie starania uda się zminimalizować postępowanie choroby i być może uniknąć skomplikowanej operacji.


Koszty leczenia i rehabilitacji, gorsetów oraz sprzętów do rehabilitacji Wiktorii są wysokie, dlatego efekt zbiórki był dla nas ogromnym wsparciem. Oprócz samych wpłat równie ważne były i są dla nas słowa wsparcia, które dodają otuchy i energii do dalszych działań. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 255 osób
9 344 zł (58,42%)