Zbuduj z nami studnię w Sudanie Południowym - Kampania Wodna PAH

Adam
organizator skarbonki

Witaj Dobry Nieznajomy-a :-)
 

Od dłużeszego uprawiam różne sport - pływam, jeżdzę na rowerze i biegam, robię to całkowicie dla siebie dzięki temu poprawiam kondycję, jestem zdrowy. Każda z tych dyscyplin to litry wylanego potu i później duże pragnienie, gdyby nie woda byłbym już jak uschnięty kwiatek włożony między kartki książki, nadal było by widać, że człowiek, ale jakiś taki suchy i nieruchomy. Na szczęście wody nigdy mi nie brakowało i mogłem po nią sięgnąć zawsze kiedy potrzebowałem. Dlatego pomyśl chwilę jak ważne jest aby każdy w każdym miejscu na ziemi miał dostęp do wody, którą można pić bez obawy o choroby i często w następstwie utratę życia.

Teraz to kompania wodna Polskiej Akcji Humanitarnej w Sudanie Południowym ale zapotrzebowanie na wodę w skutek katastrof naturalnych, awarii może zdażyć się i u progu Twoich drzwi...wtedy pomoc innych okazuje się nieoceniona.

Dlatego nie bądź bierny, nie bądź żyła, pomóż.

Dziękuję.

Wsparli

131 zł

Adam

za wybieganie i półmaraton, bez wody nie było by życia. dziękuję
11 zł

Adam

1km=1złoty, ostatnio było 11km w ramach przygotowania do półmaratonu, takaż kwota zatem. Chcesz mnie sprawdzić? Check! endomondo.com/profile/9322825
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
142 zł Wsparły 2 osoby CEL: 1 001 ZŁ