Przepis na szczęście - siła trzech kół

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 256 osób
13 000 zł (100%)
Zbiórka na cel
Profesjonalny rower sportowy VTX

Wojciech Łukawski

Bielsko-Biała, śląskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Rozpoczęcie: 24 Kwietnia 2015
Zakończenie: 25 Września 2015

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną mi pomoc i życzliwość wielu ludzi oraz bardzo szczęśliwy, że moje marzenie się spełniło. Jesteście WSPANIALI!!!!!!!! 

Z całego serca wszystkim dziękuję, każdemu z osobna. A było Was wielu, aż 256 osób na portalu siepomaga.pl. Dzięki Waszej wspólnej pomocy mogłem zrealizować swoje marzenie. Minęło trochę czasu zanim zmontowaliśmy rower, który dotarł w 2 paczkach. Pomimo jesiennej, a nawet zimowej pogody udało mi się wykonać kilka wspaniałych treningów na Przegibek, Jezioro Żywieckie, do Pszczyny i na Górę Żar. Poczułem wiatr we włosach, smak wolności i niezależności. Jeżdżę na wspaniałym rowerze, prowadzi się superowo, hamulce hydrauliczne działają dużo lepiej. Mogę bezpiecznie wyruszyć w trasę i brać udział w zawodach na godnym sprzęcie.

 

Nie próżnując, czekam na nowy sezon i zapisuję się na maratony. Planuję ciekawe wyprawy. Niebawem startuję w światowych zawodach osób niepełnosprawnych tzw. test event rowerów poziomych trójkołowych organizowanych przez UCI. Następna olimpiada należy do mnie.

 

Wojtek

Ładuję...

1 000 zł

SCHWERLAST A.L.

50 zł

WowBox.pl

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 256 osób
13 000 zł (100%)