Wspieraj piłkarskie talenty! :)

Zuzanna Walczak
organizator skarbonki

WSPIERAJ PIŁKARSKIE TALENTY!

Fundacja PiłkaCV
jest organizacją mającą na celu wspieranie młodych, zdolnych zawodników, trenerów, a także pracowników klubów piłkarskich. Daje ona możliwość rozwoju, zwłaszcza tym, którzy pochodzą z ubogich rodzin i małych miejscowości, gdzie jak wiadomo, szanse na wykorzystanie swojego potencjału są znacznie mniejsze.  

Kiedy byłam nastolatką, sama próbowałam swoich sił na boisku. Niestety, ale właśnie mała miejscowość z jakiej pochodzę, w dużym stopniu ogarniczyła mi możliwość właściwego rozwoju swoich umiejętności piłkarskich. Jestem przekonana, że wielu z Was było w podobnej sytuacji, bądź zna osoby, które mimo ogromnego zaangażowania i pasji, musiały ostatecznie albo "odpuścić" sobie piłkę albo nie wykorzystały w pełni swojego talentu. 
 
Dlatego pamiętajmy, nie wystarczy samo czekanie na przyszłe sukcesy naszych ligowych drużyn czy też reprezentacji narodowej. Póki nie usprawnimy systemu szkolenia młodych graczy i nie podniesiemy kwalifikacji naszej kadry trenerskiej ciężko będzie zmienić oblicze rodzimej piłki.  

Zatem czas na zmiany i to zmiany na lepsze! Razem możemy tego dokonać, jednak aby to zreazliować, niezbędne jest finansowe wsparcie Fundacji PiłkaCV.
Każdy grosz się liczy i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens! :)

Dziękuję za Waszą pomoc!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zuzanna Walczak, ambasadorka Fundacji PIłkaCV

Wsparli

35 zł

Emilia Kowalcze

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Na dobry początek! Powodzenia! :)
Darowizny trafiają bezpośrednio do
9%
45 zł Wsparły 2 osoby CEL: 500 ZŁ