Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni

1 Stały Pomagacz
Patryk Spurgiasz
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Grzegorz Miloch

E-mail hospicjum.gdynia@wp.pl

Telefon 58 665-66-55

Lokalizacja Gdynia, pomorskie

Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni od 1987 roku obejmuje nieodpłatną opieką paliatywną osoby nieuleczalnie chore. Nasi podopieczni to osoby dotknięte chorobami nowotworowymi w ostatnich miesiącach i tygodniach życia. 

Naszą działalność prowadzimy poprzez:

Hospicjum Domowe obejmuje opieką osoby znajdujące się w zaawansowanym stadium nieuleczalnych chorób a nie poddających się leczeniu przyczynowemu. Świadczenia Hospicjum Domowego polegają na wizytach lekarza, pielęgniarki, rehabilitanta, psychologa, księdza i pracownika socjalnego w domu osoby objętej opieką Hospicjum.

Hospicjum Stacjonarne obejmuje opieką  osoby chore znajdujące się w stanie terminalnym oraz chorych mających niekontrolowane objawy. Jest to głównie długoterminowa opieka nad chorymi nie mającymi dostatecznej opieki w warunkach domowych.


Poradnia Medycyny Paliatywnej i Leczenia Bólu udziela porad i konsultacji oraz wykonuje wskazane przez lekarza zabiegi pielęgniarskie i rehabilitacyjne.

Hospicjum Perinatalne ma na celu towarzyszenie rodzinie w jej drodze przez ciąże, akt narodzin i śmierć. Śmierci godnej.

Ośrodek Opieki nad Osieroconymi obejmuje opieką rodziny osierocone oraz zapewnia dzieciom z rodzin osieroconych zorganizowany wypoczynek w okresie wakacji.

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego dla potrzeb naszych podopiecznych i nie tylko uruchomiliśmy wypożyczalnię niezbędnego sprzętu medycznego.

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Lidia

150 zł

Maciek i Ola

Trzymajcie się.
100 zł

Szymon

50 zł

Gosia S.

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Patryk Spurgiasz
20 zł miesięcznie