Nowy rok szkolny - nowe wyprawy!

Stowarzyszenie SKALNY MOST
organizator skarbonki
Cześć :-)

Z chwilą rozpoczęcia tej zbiórki Stowarzyszeniu "Skalny Most" stuknęły 2 lata :-) 
Sporo udało się zrobić, co widać po linkach w opisie stowarzyszenia i na naszej stronie www.skalnymost.org  Ale chcemy robić więcej! Plan minimum to kilka wycieczek w semestrze i dla starszych i dla młodszych dzieciaków z Domu Dziecka Dąbrówka, ale też knujemy co nieco dla rodziny zastępczej i innej placówki. Pomysłów mamy sporo, gorzej z funduszami. I tu możecie zadziałać Wy! 

Prosimy o dorzucenie się do naszej działalności statutowej czyli wyjazdów dla dzieciaków, już w ten weekend (20-21.10) idziemy w Karkonosze. Wiosenny projekt pozwolił nam się wyposażyć, ale na wyjazdy środki szybko się kończą i każda wyprawa to najpierw walka o kasę. Pomożecie? 

W podziękowaniu mogę zaprosić na specjalny pokaz zdjęć.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------------
Aktualizacja 18.11.2012
Byliśmy już w Karkonoszach, pogoda dopisała, pod górę było sporo marudzenia, ale potem już same radości :-) Relację możecie przeczytać tu: http://skalnymost.org/dzialamy/dabrowka-w-karkonos zach-2012/

Oprócz tego w sobotę 10.11 młodsze dzieciaki były na dlugim spacerze i obiedzie. Zmęczyły się, zmarzły ale było fajnie :-) Relacja już wkrótce, a na stronie i naszym FB już są zdjęcia.

Bliższe wyjazdy wychodzą od 250 zł z ubezpieczeniem, a dwudniowe z płatnym noclegiem 700-800 zł. Chcielibyśmy pojechać w Kotlinę Kłodzką, ale jak na razie to po prostu za duży koszt dojazdu. 

Wsparli

100 zł

Aiwka

Dużo słonka na wyprawach i pięknych uśmiechow na twarzach dzieci :)
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia :)I miłej zabawy :)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Kasia

Ola, dajesz i się nie poddajesz! Dużo słonka :)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Kochani, robicie fajne rzeczy! Sama wychowałam się w domu dziecka.
Darowizny trafiają bezpośrednio do
61%
430 zł Wsparło 6 osób CEL: 700 ZŁ